Kardeşe Özel Doğum Günü Mesajları

kardeşe özel doğum günü mesajları

Kardeşinizin doğum günü geliyor ve siz hala ona özel bir hazırlık yapamadınız mı? Bizce önce aşağıdaki doğum günü mesajlarından birini seçerek başlayın, gerisi çorap söküğü bile gelecek!!

Kardeşinize Özel Doğum Günü Mesajları

Sevgili kardeşim, her geçen yıl bizi biraz daha büyümeye zorlar. Ama biz her zaman çocuk kalmak için direniriz. Bu yolda hep yanımda olduğun ve benimle çocukluğumu paylaştığın için çok mutluyum. Seni çok seviyorum kardeşim. Nice mutlu yıllara!

 

Gerçek bir arkadaş bulana kadar hep yalnız hissediyordum. Sonra sen bir gülümsemeyle geldin ve elimden tuttun. Bana yolumu gösterdin, zorlu yollarıma çiçekler ektin.Sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

 

Senin için olan aşkım sevgim tanımıyor. Sana olan saygım da aynı şekilde. Sen bana daima duygusal destek ve benim en tatlı arkadaşımsın. Hayatım boyunca her an, kardeşim olarak yanımda olman beni çok mutlu ediyor. Sana çok sıcacık ve mutlu yıllar diliyorum. Seni seviyorum kardeşim.

 

Kardeşler neşe, heyecan, kıskançlık, mutluluk, öfke, hayalleri hep birlikte yaşarlar. Bu beraberlik Kardeşleri aynı zamanda en yakın arkadaş yapar. İyi ki doğdun ve her zaman en yakın arkadaşım olarak kalacaksın!

 

Bütün tartışmalarımıza ve farklılıklarımıza rağmen, hayatımdaki en önemli insan sensin. Mutlu ve birlikte yıllara kardeşim!

 

Gökyüzüne bak, küçük kuşlar uçuyor. Sana bir sürpriz yapıyor olmalılar. Kuşlar kadar özgür olabileceğin bir hayat diliyorum senin için. İyi ki doğdun!

    Bir cevap yazın