En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

en yakın arkadaşa özel doğum günü mesajları, dosta özel kutlama

Bazen kardeş gibi, bazen kardeşten bile öte dediğiniz arkadaşınız için sıradan bir doğum günü kutlaması düşünülemez bile. Mutlaka ona özel seçtiğiniz bir doğum günü mesajını seçmeli ve ona kendini özel hissettirmelisiniz.

En Yakın Arkadaşa Özel Doğum Günü Mesajları

Umarım arkadaşlığımız, binlerce güneş ışığından çok daha fazla ışık saçmaya devam eder. Hayatım boyunca günümü aydınlatan en iyi arkadaşımsın sen benim. İyi doğdun!!

 

Canım arkadaşım, bugün senin doğum günün ve sen hala tanıştığımız günkü kadar güzel, saf ve kibarsın. Nice senelere.

 

Hayatımda senin gibi bir arkadaşa sahip olmak benim için işleri oldukça kolaylaştırdı. Zor zamanlarımda bana destek vermek için hep yanımda oldun. İşte tam da bu yüzden; bugün, senin bu özel gününde, benim için tüm yaptıklarına karşılık harika bir kutlama yapacağım! İyi ki doğdun.

 

Sevgili arkadaşım, seni niye bu kadar uzun süredir halen yanımda tuttuğumu merak ediyor musun? Çünkü sen benim hayattaki bütün sırlarımı biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

 

Doğum günün kutlu olsun benim en güzel yıllarımı beraber geçirdiğim canım arkadaşım; Daha nice böyle yıllara beraberce ulaşmak dileğiyle!

 

Senin için harika bir doğum günü pastası hazırladım ama üstündeki mumları söndürmesi için itfaiyeyi de aradım.

 

Tebrikler! Sen Facebook’un doğum günü hatırlatmasına ihtiyaç duymadığım tek insansın.

 

Herhangi bir kişi sana yaşlısın derse, onlara bastonunla vur ve takma dişlerini fırlat. Doğum günün kutlu olsun.

 

Bugün dünyanın en güzel kalbinin doğduğu gün ve sen işte bu kalbi taşıyan kişisin, benim en iyi arkadaşımsın, seninle gurur duyuyorum.

 

Arkadaş; mutluluklarını paylaştığın kişidir. En iyi arkadaş ise aynı zamanda keder ve üzüntülerini de paylaştığın kişidir. Doğum günün kutlu olsun benim en iyi arkadaşım.

 

Geçen zaman seni hiç değiştirmedi. Sen her zaman benim bildiğim en güzel ve ön özel insan oldun. Canım arkadaşım, nice mutlu yılların olsun dilerim.

 

Sevgili dostum, seninle arkadaşlığımızın en güzel yanı her zaman çılgınca şeyler yapmaya hazır olabilmek ve dünyayı umursamamak! Gerçekten, seninleyken sadece olduğum gibiyim. İyi ki varsın.

 

Bugün, senin doğum gününde, bunca zaman paylaştığımız en güzel anılarımızı düşünüyorum; maceralarımıza ve arkadaşken yaptığımız her şeye şükrediyorum. Seninle gelecekte paylaşacağımız maceraları yaşamayı dört gözle bekliyorum!

 

Benim en iyi arkadaşım dünyadaki en iyi doğum gününü hak ediyor; ve benim tüm amacım bu doğum gününü sana yaşatmak! Nice senelere, kutlamaya hazır ol!

 

Sevgili dostum, senin gibi bir arkadaşım olduğu için aslında her gün benim için çok özel; fakat bugün yılın en güzel günü, senin dünyaya geldiğin gün. Nice mutlu doğum günlerine, hep birlikte.

 

Canım arkadaşım, ne olursa olsun hep yanımda oldun. Benim için çok değerlisin ve bu özel günü seninle paylaşacağım için çok heyecanlıyım.

 

Sevgili dostum, hayatının yeni bir yılını daha kutluyor olmana ne kadar sevindiğimi kelimelerle anlatmam mümkün değil. Umarım şimdi olduğun gibi sağlıklı ve mutlu olmaya devam edersin ve hiç değişmezsin.

 

Senin gibi büyüleyici, yetenekli, zeki ve bana kendimi bu kadar çok hatırlatan birine mutlu yıllar diliyorum.

 

Canım arkadaşım, geçmişi unit ve geleceğe bak; çünkü henüz başına gelmemiş en güzel şeyler gelecekte.

 

Sevgili dostum, sayacağın şey yüzündeki kırışıklıklar değil; yaşın olsun, yaşadığın güzel şeyler ve deneyimlerin olsun ama hataların değil.

 

Hayatta olduğunu ve iyi olduğunu bilmek muhteşem bir his! Sen gerçekten çok fazla insana çok şey ifade ediyorsun. Canım arkadaşım, iyi ki doğdun!

Benim takvimimde sadece iki önemli tarih var. Yılbaşı ve en iyi arkadaşımın doğum günü! İyi doğdun canım arkadaşım!!

Rüzgar her zaman senin arkanda olsun canım arkadaşım! Şimdi senin doğum gününde çok eğleneceğiz çünkü senin gibi bir arkadaş doğum günlerinin en iyisini hakediyor. İyi ki doğdun!

 

İyi arkadaşlar hiç bir zaman eskimezler. Tam tersine yıllandıkça daha da iyi arkadaş olurlar, aynı şarap gibi! Neşe dolu bir gün geçirmen dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!!

 

Canım arkadaşım, bugün senin doğum günün ve ben sadece sana benim için ne kadar özel olduğunu söylemek istiyorum. Bu kişiliğini ve güzel ruhunu her zaman koru ve sakın zaman seni değiştirmesin. Nice yaşlara.

 

Senin doğum günün, hayatına dokunduğun olduğun tüm insanların yani bizlerin sana teşekkür etmesi için büyük bir fırsat. Tam olarak bugünde dünyaya geldiğin için çok mutluyuz. İyi ki doğmuşsun!

 

Sen gerçek bir arkadaşsın, bu yüzden sakın değişme olur mu! İyi ki doğdun!! Umarım tüm dileklerin gerçek olur.

 

Doğum günleri her yıl gelir ama senin gibi arkadaşlar ömür boyu sadece bir kez gelir. Benim hayatımda olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğmuşsun, iyi ki benim arkadaşım olmuşsun!

    Bir cevap yazın