0

Doğum Günü Kartları (E - Kartlar)

Her doğum günü ve her insan çok özeldir. İnsanların kendilerini özel hissettiği doğum günlerinde kutlama yapmanın pek çok yolu vardır. Uzaklarda olmak ya da doğum gününe katılım sağlamayacak olmak doğum günü için keyifli bir şekilde kutlama yapmayacağınız anlamına gelmez. Doğum günü e-kart uygulamaları ile sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizi eğlenceli bir şekilde söyleyebilirsiniz. Doğum günü e-kartları için farklı tasarımlar hazırlamak, kendi görsellerinizi kullanmak ve mesajınızı sevdiğinize iletmek için bilgisayar başında biraz zaman harcamanız yeterli olacaktır.
Adım 1: Resminizi seçin
Bizim seçtiklerimiz:
Popüler En yeniler Tümü
Kendi resminizi yükleyin
Bilgisayarınızdan yükleyin URL'den yükleyin
Dosyanız 2 Mb'dan büyük olmamalıdır
Adım 2: Resminizi düzenleyin
Yazı Rengi:
Kenarlık Rengi:
Yazı Büyüklüğü: 50
Yazı Fontu:
Adım 3: Gönderin

E-Kart ile Uzakları Yakın Kılın

Unutmak insanın doğasında vardır ve kesinlikle sevgi ölçeği olarak kullanılmamalıdır. Son anda hatırladığınız bir doğum günü için kurtarıcınız kesinlikle doğum günü kutlama e-kartları olacaktır. Kart atmak isteyen ama zaman bulamayan, son anda aklına gelen kutlama ile ilgili yapabilecek çok alternatifi olmayanlar için komik doğum günü e-kartları sevdiklerine güzel sözlerini iletmenin en keyifli oluyor. Doğum gününü kutlayacağınız kişiye ve yakınlığınıza bağlı olarak farklı görseller ile oluşturabileceğiniz e-kart uygulaması ile kişiye özel bir kutlama kartı hazırlayabilirsiniz. E-kartınızı hazırlarken arka plan görseli, yazı rengi, kenarlık rengi, yazı fontu gibi düzenlemeleri kendi zevkinize göre yaparak istediğiniz doğum günü kutlama mesajınızı yazabilirsiniz. Hazırladığınız dijital kutlama kartını kutlama yapacağınız kişinin mail adresine gönderebilirsiniz. Maillerini kontrol ederken kendisine özel kutlama e-kartı ile mutlu edeceğiniz sevdiğiniz bu keyifli uygulama sayesinde hiç beklemediği bir anda gülümseyecek.

Çevreci ve Kalıcı

Doğum günü kutlama e-kartları çevreci olmalarından dolayı yakın olsanız bile çevreyi koruma noktasında hassas olan kişiler için çok daha anlamlı bir kutlama kartı olacaktır. Geri dönüşümlü olup olmadığı bilinmeyen kartlar yerine çevreye zarar vermeyen ve sonsuza dek deforme olmadan saklanması mümkün olan doğum günü e kart çeşitleri farklı bakış açısına sahip insanlara hiç beklemediğiniz bir mutluluk yaşatabilir. İstediğiniz seçimleri yaparak kişiye özel bir e-kart hazırlamanız için uygulama sayfası bulunan niceyaslara.com’da her yasa ve zevke hitap eden örnek e-kart arka planları bulabilirsiniz ya da dilerseniz kendi arka planlarınızla istediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz.
x