0

Sevgiliniz/Eşiniz Bu Sürprizi Çok Sevecek

Sevgiliniz/Eşiniz için çok keyifli ve dinlendirici bir önerimiz var! Yapmanız gerekenler ise şöyle:

Öncelikle hemen bir Araba Kiralama şirketinden sadece 1 günlüğüne şoförlü güzel bir araç kiralıyorsunuz. Sonra, sevgilinizi/eşinizi arayıp ona bir sürpriziniz olduğunu söylüyor ve belirlediğiniz bir saatte hazır olmasını istiyorsunuz. Tam bu belirlediğiniz saatte ise ayarladığınız şoför kapının önünde oluyor.

Sürprizin ikinci kısmı ise onun için ayarladığınız çok keyifli bir SPA hizmetinden oluşuyor. Bunun için önceden şehrinizdeki bir SPA Oteli’ nden randevu alıp, masaj, bakım gibi onun hoşuna gidebilecek bir kür için gerekli tüm ortamın hazır olmasını sağlıyorsunuz. Ve tabi ki şoförü sevgilinizi/eşinizi alıp bu otele geliyor.

Sevgiliniz/Eşiniz, otelde geçirdiği dinlendirici saatlerden sonra yine aynı otelde bulunan erkek kuaförüne geçip birazcık bakıma giriyor ki akşam gideceği doğum günü yemeğinde iyi gözüksün.

Kuaförde işi bittikten sonra ise hala onu kapıda bekleyen şoförü rotayı sizin doğum günü için ayarladığınız Restoran' a çeviriyor. Vee artık ona özel bir Butik Pasta eşliğinde romantik bir kutlama yapma zamanı! Mutlu yıllar!!
Gereken Bütçe: 700 TL
Yazıda bahsi geçen ürünlerAraba KiralamaSPA OteliButik PastaRestoran