0

Sevgilinize Çok Hoş ve Lezzetli Bir Sürpriz

Bu doğum gününde sevgilinizi dışarıya kahvaltıya götürmek yerine biraz daha emek verip, farklı bir konsept uygulamaya ne dersiniz?

Yalnız bunun için biraz erken kalkmanız gerekebilir. Sevgiliniz uyanmadan, onun için hazırladığınız lezzetli kahvaltılık yiyecekleri şık bir sepetin içine yerleştirin. Bu yiyeceklere ek olarak günün anlam ve önemine uygun Butik Kurabiye ve Cupcake de koyabilirsiniz. Yiyecekten sonra sıra geldi hediyeye. Sepetin içine sığabilecek küçük bir hediye seçmeniz sürprizin güzel bir parçası olacaktır. Örneğin ona özel doğum günü mesajınızı ve onun sevdiği müzikleri içeren bir Ipod Shuffle, sevgilinizin kahvaltısını çok daha keyifli bir hale getirebilir. Ve tabi ki son olarak, işin içine biraz daha romantizm katmak için onun en sevdiği çiçekten küçük bir buketi de sepetin bir kenarına iliştirmeyi sakın unutmayın!

Sepeti güvendiğiniz biri ile sevgilinize gönderdiğinizde, uyanır uyanmaz bu sürprizle karşılaşan sevgilinizin çok ama çok mutlu olacağından ve bu sürprizinizi hiç unutmayacağından hiç şüpheniz olmasın..
Gereken Bütçe: 350 TL
Yazıda bahsi geçen ürünlerButik Kurabiye ve CupcakeIpod Shuffle