0

30 Yaş Kutlaması Gurme Konsepti

Biz diyoruz ki eğer bir 30. yaş doğum günü kutlaması organize etmek istiyorsanız ve doğum günü sahibi yakınlarının boğazına düşkün kişilerden olduğu kanısındaysanız, bu kutlamayı tam bir ziyafet şölenine dönüştürün! Yapmanız gerekenler ise çok basit:

Öncelikle çok kalabalık olmayan ve en yakınlardan oluşan davetli grubunuzu belirliyorsunuz. Sonrasında bu grupla birlikte gününüzün belli bir bölümünü geçireceğiniz, birbirinden güzel yemekler yapacağınız ve çok eğleneceğiniz büyük bir mutfak ayarlıyorsunuz. Eğer şanslıysanız davetlilerden en geniş mutfağa sahip olan kişinin mutfağını seçerek bunu çabucak çözmeniz mümkün. Sonra hep beraber ortaya çıkan bu enfes tatları konsepte uygun parti malzemeleri ile hazırlanmış bir masada hoş bir sohbet eşliğinde afiyetle yiyorsunuz!
pastalar/30una-merdiven-dayamak">pasta/30una-merdiven-dayamak-pastasi.jpg" >
Buradaki püf nokta davetlilere sıradan yiyecekler dışında kalıp biraz farklı tatlar seçmelerini söylemek ve kutlamayı hoş bir gurme ziyafetine döndürmek! Menüde mutlaka 30 yaşa özel bir pasta da olmalı düşüncesindeyiz. Tabi herkes ihtiyacı olan malzemeleri alıp gelmeyi de unutmasın lütfen..
Gereken Bütçe: 200 TL
Yazıda bahsi geçen ürünlerpastaparti malzemeleri