0

Anneniz İçin Çok Keyifli Bir Öneri

Anneniz için çok keyifli ve dinlendirici bir konsept önerimiz var! Yapmanız gerekenler ise çok basit:

Öncelikle hemen bir Araba Kiralama şirketinden sadece 1 günlüğüne şoförlü güzel bir araç kiralıyorsunuz. Sonra, annenizi arayıp ona bir sürpriziniz olduğunu ve belirlediğiniz bir saatte hazır olmasını istiyorsunuz. Tam bu belirlediğiniz saatte ise ayarladığınız şoför kapının önünde oluyor. Sürprizin ikinci kısmı ise anneniz için ayarladığınız çok keyifli bir SPA hizmetinden oluşuyor. Bunun için önceden bir Güzellik Merkezi’ nden randevu alıp, masaj, bakım gibi onun hoşuna gidebilecek bir kür için gerekli tüm ortamın hazır olmasını sağlıyorsunuz. Ve tabi ki şoförü annenizi alıp dooğru bu merkeze geliyor.

Anneniz, güzellik merkezi’ nde geçirdiği müthiş dinlendirici ve keyifli saatlerden sonra ise özel şoförü eşliğinde hoşuna gidebilecek bir rotada kısa bir şehir turu yaptıktan sonra kendini, bu günü ölümsüzleştirmek için, sizin yine önceden ayarladığınız bir Fotoğrafçı’ da buluyor.

Bu mutlu anın fotoğrafını çok şık bir çerçevede kendisine hediye edildiğini görünce daha da mutlu bir biçimde şoförü tarafından evine bırakıldığında ise geçirdiği güzel günün anlarını paylaşması için sakın evde olmayı unutmayın!
Gereken Bütçe: 500 TL
Yazıda bahsi geçen ürünlerAraba KiralamaGüzellik MerkeziFotoğrafçı