0

Sizin için Annenize Özel Bir Gün Tasarladık!

Hayattaki en değerli varlıklarınızdan olan Annenize doğum gününde çok özel bir gün yaşatmak istemez misiniz? İşte size bu güne dair önerilerimizin bir araya gelmesiyle oluşan harika bir organizasyon:

Sabah annenizin kapısını çalıp, ona sevgiyle sarılarak uyandırıp keyifli bir Mekanda harika bir kahvaltıya götürerek başlayabilirsiniz! Kahvaltının ardından güzelce kahvelerinizi yudumlayıp sohbetinizi ettikten sonra bakımı seven annenizi doğum gününe hazırlanması ve rahatlaması için bir Güzellik Merkezinde ayarladığınız bir bakım kürüne sokmaya ne dersiniz?

Şimdi sıra geldi annenizi daha da özel hissettirmeye.. Araç Kiralama firmasından kiraladığınız şoförlü araba hizmeti ile güzellik merkezinden çıkınca annenizi karşılayıp eve götürmesini sağlıyorsunuz. Yapılan hareketin şaşkınlığı içinde eve varan anneniz odasına girince yatağının üzerine bırakılmış ve doğum gününde giyeceği kıyafeti tamamlayan harika bir Kolye görmesin mi!

Vee artık parti zamanıııı ! Hala kapısında bekleyen şoför, annenizi, hazırlandıktan sonra kutlama yemeğine getirir ve bu çok özel gün çok özel bir Pasta' nın da eşlik ettiği muhteşem bir yemek ile son bulur..

Annenizin harika bir yıl geçirmesi dileğiyle…
Gereken Bütçe: 1000 TL