0

30 Yaşına Özel Hediye-Pasta Konsepti

Farkında değiliz ama 30 yaş hayatta ne kadar önemli bir kilometre taşıdır aslında !!! Olgunluğun, hayata farklı yönden bakabilmenin bir başlangıcı değil midir ??? Belki evliliğe adım atmanın, belki ilk defa anne, baba olma deneyimini tatmanın, belki de harika bir kariyer yapmanın tam zamanıdır 30 yaş..

Ve işte tam da bu yüzden sevgilinizin, eşinizin, arkadaşınızın ya da kardeşinizin 30. Yaş gününde ona özel bir şeyler yapmak için bizce çok haklı sebepleriniz var.

Orijinal bir öneri isterseniz; 30 yıla ait tam 30 tane resim seçerek bunları çok özel bir postere dönüştürmeye ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken bu 30 tane resmi istediğiniz boyutlarda hoş bir görünüm olacak şekilde bir karton zemine yapıştırmak. Sonrasında ise isterseniz bunu zarar görmesin diye çerçeveletebilir isterseniz baskısını yaptırarak tam bir postere dönüştürebilirsiniz!

Madem özel bir şey yapmak için yola çıktınız, konsepti buna özel bir pastayla tamamlamak şart. Ona öyle bir pasta hazırlayın ya da yaptırın ki, hiç unutulmasın! Örneğin üstünde tam 30 tane cupcake olan bir pasta çok iyi bir sürpriz olmaz mıydı? Hatta üstüne de numaralar koyarsanız, bu pastayı yerken çok eğlenebilirsiniz.

Eğer buna özel bir pasta bulamaz iseniz, çok basit bir pastanın üzerine hazır aldığınız minik cupcake leri yerleştirip, üstüne de aldığınız rakamları yerleştirmek pek vaktinizi almayacaktır. Tabi ki 30 numaralı cupcake’i sadece doğum günü sahibinin yiyebileceğini söylemeye gerek yok sanırım..
Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)
Yazıda bahsi geçen ürünlerözel bir pasta