0

Frozen Doğum Günü

2014 yılının en iyi animasyon filmi seçilen Karlar Ülkesi, pek çok miniğin gönlüne taht kurdu, Frozen Doğum Günü partileri hayalden gerçeğe döndü! Uzun, sapsarı örgülü saçları, bebek mavisi parıltılı elbisesi ve gizli gücüyle minik prenseslerin idolü oluverdi. Haliyle en özel günlerini Prenses Elsa gibi kutlamak, Frozen Doğum gününe arkadaşlarını davet etmek bir harika! Frozen konseptli bir doğum günü partisi için ilk önemli nokta tabii ki Elsa’nın o güzel mavi, parıltılı elbisesi! Bunu giyen minik prenses hemen havaya girecek bizden söylemesi! Böyle bir prensesin doğum günü pastasının da kendisinden aşağı kalır yanı olmayacak tabii. Karlar Ülkesi pasta, Frozen Doğum Günü Konseptli partinin olmazsa olmazı! Henüz partinin girişinde, prensesinize özel hazırlanmış Karlar Ülkesi Karşılama Panosu ile ilk sürprizi yaşayan minik davetliler, bu pastayı görünce küçük dillerini yutacak! Tüm miniklerin bir yıl boyu doğum günlerini dört gözle beklemelerinin en büyük sebebine gelince; Şarkı Söyleyen Elsa, tam da minik prensesinizin görmeyi beklediği şey!

Disney Buzlar Kraliçesi Elsa Kostüm


Favori doğum günü kostümümüz olan Disney Buzlar Kraliçesi Elsa Kostüm içinde kızınız harika görünecek ve kendini çok özel hissedecek.

Karlar Ülkesi Butik Pasta


Minik prensesiniz için özel olarak hazırlanan Karlar Ülkesi adlı butik pasta, bu doğum gününün yıldızlarından!

Karlar Ülkesi Karşılama Panosu


Minik davetlileri, prensesinize özel hazırlanmış Karlar Ülkesi Karşılama Panosu ile karşılayıp, sürprizlerle dolu bir partiye onları hazırlayabilirsiniz!

Şarkı Söyleyen Elsa Bebek


Günün sonunda minik prensesinizin en çok aklında kalacak şey, Şarkı Söyleyen Elsa olacak!

Çok mutlu günleri olsun dileklerimizle!
Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)