0

40. Yaşında Ona Özel Bir Parti Düzenleyin

Biz diyoruz ki, bu partiyi kime düzenlerseniz düzenleyin, önemli olan klasiklerden ve 40 yaşın ağırlığından sıyrılıp tam tersine aynı gençliğinizdeki gibi bir konsept oluşturun ve şu sözün hakkını verin:
40 yaşında değilsin, 22 yıl tecrübeli on sekizliksin.

Tabi doğum gününe davet ettiğiniz tüm yakınlar ve arkadaşları da mecburen bu konsepte ayak uydurabilecek bir davetli grubundan oluşturmaya özen gösterin. Bu yüzden son zamanlarda evde geçirilen kutlamarın aksine, hareketli ve tamamen gençlere hitap eden bir mekanda bu partiyi düzenleyin. Tüm davetlileri ve sizi uyarıyoruz ki kıyafetlerinizde ağır başlı seçimler yapmayın lütfen! Biraz renkli kıyafetler kesinlikle çok daha iyi olacaktır..

Mekandan sonra sıra geldi pastaya. Acaba diyoruz ki madem gençlik ateşiyle kutlanan bir parti bu, sıradan 40 yaş pastaları yerine 39’ da saymayı bırakan pastaya ne dersiniz?

Hediye olarak da gençlik yıllarınıza ait fotoğraflardan, sözlerden; yani kısacası doğum günü sahibine tamamen gençlik anılarıyla dolu bir sunum hazırlayın diyoruz. Sizce de çok hoş olmaz mı?
Gereken Bütçe: 500 TL