0

40 Yaşına Özel Hediye-Pasta Konsepti

Sevgilinizin, eşinizin, arkadaşınızın ya da kardeşinizin 40. Yaş gününde ona özel bir şeyler yapmak için çok haklı sebepleriniz var. Ne demiş ünlü Alman filozof Arthur Schopenhauer:
Yaşamın ilk kırk yılı bize bir metin verir; gelecek otuz yıl bu metne açıklama sağlar.

İşte tam da bu yüzden geçmiş 40 yıla ait tam 40 tane resim seçerek bunları çok özel bir postere dönüştürmeye ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken bu 40 tane resmi istediğiniz boyutlarda hoş bir görünüm olacak şekilde bir karton zemine yapıştırmak. Sonrasında ise isterseniz bunu zarar görmesin diye çerçeveletebilir isterseniz baskısını yaptırarak tam bir postere dönüştürebilirsiniz!

Madem özel bir şey yapmak için yola çıktınız, konsepti buna özel bir pastayla tamamlamak şart. Ona öyle bir pasta hazırlayın ya da yaptırın ki, hiç unutulmasın! Örneğin üstünde tam 40 tane cupcake olan bir pasta çok iyi bir sürpriz olmaz mıydı? Hatta üstüne de numaralar koyarsanız, bu pastayı yerken çok eğlenebilirsiniz.

Eğer buna özel bir pasta bulamaz iseniz, çok basit bir pastanın üzerine hazır aldığınız minik cupcake leri yerleştirip, üstüne de aldığınız rakamları yerleştirmek pek vaktinizi almayacaktır. Tabi ki 40 numaralı cupcake’i sadece doğum günü sahibinin yiyebileceğini söylemeye gerek yok sanırım..
Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)
Yazıda bahsi geçen ürünlerözel bir pasta