0

Örümcek Adam (Spiderman) Doğum Günü Konsepti

Spiderman onyıllardır yediden yetmişe pek çok insanın en gözde süper kahramanlarından biri. Hatta spiderman hayranlığını çılgınlık derecesinde yaşayanlar bile var! Bu ilgi, spiderman temalı pek çok ürünün satışa çıkmasına yol açtı. Bunun yanı sıra Spiderman Doğum Günü ve partiler de oldukça moda oldu! Ve şimdi piyasadaki lisanslı spiderman ürünlerinde spiderman doğum günü partilerini konsepte uygun olarak düzenlemek çok daha kolay!

Spiderman Davetiye Seti

Bir spiderman doğum günü partisi tabii ki davetiyeye başlar. 20 Adet Spiderman Kişiye Özel Davetiye tam da aradığınız şey!

Spiderman Parti Seti

Hemen ardından 24 Kişilik-Spiderman Doğum Günü Parti Seti, davetli sayısına göre direk online satın alınabilir.

Spiderman ve Batman Pasta

Sırada pasta siparişi var. Son zamanlarda beyazperdede rekorlar kıran örümcek adam ve Batman filminden ilham almış örümcek adam ve Batman pastası tam da spiderman doğum günü için tasarlanmış! Bu yüzden önerimiz en az 1 hafta önceden, iki kahramanı barındıran butik Örümcek Adam ve Batman Pastası siparişi vermek.

Spiderman Kostümü

Minikler doğum günü kutlarken kostüm içinde olmaya bayılıyor. Spiderman butik kostüm farklı yaş aralıklarına uygun boylarıyla bu parti için biçilmiş kaftan. Çocuğunuz bu kostümü giydiğinde kendisini örümcek adamın dünyasında bulacak!

Türkçe Konuşan Spiderman Oyuncağı

Günün sonunda ise Türkçe konuşan spiderman minik süper kahramanınız için harika bir hediye! Bize sorarsanız, çocuğunuz bu doğum gününe tek kelimeyle bayılacak! Nice mutlu yaşları olsun dileklerimizle..
Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)