0

Hello Kitty Doğum Günü Konsepti

Hello Kitty, kırk yaşındaki bir kurgu karakter ve hala, hem küçük kız çocukları hem genç kadınlar için, oldukça revaçta! Başındaki pembe kurdelesi, minik simsiyah gözleriyle üzerine basıldığı her ürünü prenseslere layık bir hale getiriyor! E böyle olunca Hello Kitty Doğum Günü Konsepti de minik prenseslerin gözdesi oldu! Hello Kitty baskılı pek çok ürün bulunduğu için, Hello Kitty Doğum Günü Konseptini hazırlamak artık çok kolay!

Hello Kitty Pasta

Şirinliğiyle tüm davetlileri kendine hayran bırakacak olan Hello Kitty Pasta bu sevimli partinin demirbaşı!Bu yüzden bizim önerimiz işe hemen bir Hello Kitty Pasta siparişi vererek başlamak.

Hello Kitty Parti Malzemeleri

Bu pembiş pastayı düz beyaz tabaklara koymak yerine cıvıl cıvıl Hello Kitty Doğum günü Parti Malzemeleri ile servis etmek davetlilerin ve prensesinizin gözlerini kamaştıracak!

Hello Kitty Kurabiye

Tabi bu şirin mi şirin pastayı Hello Kitty Kurabiyeler ile tamamlamak da süper bir seçim!

Hello Kitty Davetiye

Tüm bunlardan önce davetlileri, bu konseptin ufak bir ipucu olarak, Hello Kitty Davetiyeleri ile çağırmak tabii ki bu partinin olmazsa olmazı! Çocuğunuz arkadaşlarını yer ve zamanın yazılı olduğu Hello Kitty Davetiye' leri ile partiden haberdar edebilir.

Hello Kitty Taç

Unutmadan, her evin tabii bir prensesi var, bu partiye gelen tüm minikler birer prenses! Her biri için birer Hello Kitty Taç, her minik prensese kendini özel hissettirecek harika bir hediye! Eğer isterseniz ve bütçeniz var ise hatıra kalması için tüm kız çocuklarına hediye olarak Hello Kitty Taç dağıtabilirsiniz.

Anne Kız Elbise

Son olarak, evdeki iki prenses, bu sevimli partiye yakışacak birbirinin aynısı iki pespembe Anne Kız Elbise’yi giyip fotoğraflarda en güzel gülümsemeleriyle bakacaklar! Babayı da ufak detaylarda bile olsa konsepte uygun giydirmeyi unutmayın!

Nice mutlu, sağlıklı ve huzurlu yılları olsun dileklerimizle..
Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)