0

Fenerbahçe Temalı Doğum Günü Partisi

Her çocuğun kalbinde yatan bir spor kulübü vardır. Çocuklar taraftarlık tercihlerini yaparken yakın buldukları aile fertlerinden etkilendiklerinden dolayı taraftar temalı kutlamalar bütün ailenin keyifle karşılayacağı bir konsept olur. Taraftar konseptli kutlamaları sadece çocuklar özelinde düşmemek gerekir. Pek çok insan tuttuğu takımın renkleri ile taçlandırılan bir doğum günü kutlamasından büyük keyif alacaktır.

Eksiksiz Bir Konsept İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Konsept partilerde her detayı benzer bir standartta yakalamak bazen zorlu olabilir. Söz konusu taraftar konsepti olduğunda ise detayları başarılı bir şekilde kullanmak partilerin kusursuz olmasını sağlıyor. Fenerbahçe temalı doğum günü organizasyonu yaparken partide kullanılacak ikram malzemelerinin sarı ve lacivert renklerde olması parti için en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Sadece ikram gereçlerinin değil süslemelerin, peçetelerin, balonların ve eğlenceli oyuncakların da sarı lacivert renklerde olması Fenerbahçe doğum günü konsepti için olmaz olmazlardan. Fenerbahçe parti seti ile 16 kişi için eksiksiz bir taraftar konsepti hazırlayabilirsiniz. Doğum günü partisine davet edilen misafirlerin sayısına uygun bir şekilde temin edebileceğiniz bu set sayesinde konsept partinin en önemli unsuru olan dekorasyonu büyük ölçüde tamamlamış olursunuz.

Fenerbahçeli Pasta ve Hediyeler

Konsept partilerin olmazsa olmazı özel tasarım doğum günü pastalarıdır. Fenerbahçe konsepti için de Fenerbahçeli pasta tasarımları arasından tercih yapabilirsiniz. Sarı lacivert renklerin kullanıldığı, forma görünümlü pastalarda doğum günü sahibinin favori sırt numarasını detay olarak kullanarak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.
Fenerbahçe temalı doğum günü için tercih edilecek hediyeler de mutlaka Fenerbahçe hediyeleri olmalıdır. Fenerbahçe forması ya da Fenerbahçe kupası bu gün verilebilecek özel hediye fikirleri arasında yer alıyor. Fenerbahçe’nin efsanevi çubuklu forması koyu bir Fenerbahçe taraftarının her zaman gülümsemesini sağlayacak nadir hediyeler arasında yer alıyor.
Kumbara, bileklik gibi farklı hediye çeşitleri de sarı lacivert renk seçenekleri ile taraftarlar için alternatif hediye seçenekleri oluyor.
Fenerbahçe doğum günü konsepti için ihtiyaç duyabileceğiniz her detayı taraftarın dilinden anlayan, doğum günü hazırlıkları konusunda uzman niceyaslara.com’da bulabilirsiniz.
Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)