0

Batman Konseptli Doğum Günü Partisi

Gotham şehrinin yeni kahramanı sizin çocuğunuz olsun! Son dönemlerde beyaz perdede Superman ile olan mücadelesiyle revaçta olan Batman, çocukların da gözde süper kahramanlarından! Batman temalı ürünlerle ve kostümlerle çocuğunuza arkadaşlarıyla harika vakit geçireceği bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

Batman Doğum Günü Pastası

Doğum günü partilerinin en merakla beklenen kısmı; lezzetli mi lezzetli Batman doğum günü pastası! Bu yüzden bu parti için yapılacak ilk iş tabi ki Batman Doğum Günü Pastası sipariş etmek olmalı! Batmobil üzerine hazırlanan bu özel pasta tüm minik kahramanların çok hoşuna gidecek.

Batman kurabiye Buketi

Bu büyük sürprizden önce acıkan küçük süper kahramanlar içinse Karanlıklar Prensi Batman Kurabiye Buketi oldukca tatmin edici ve yine konsepte uygun bir ürün. Bu buket, ellerinde Batman kurabiyeleriyle koşan minik süper kahramanlar kadar tatlı! Yaramaz süper kahramanlar saplarından tuttukları gibi ağızlarına atacaklar!

Batman Doğum Günü Parti Seti

Tabi ki bardağından peçetesine her şeyi Batman konseptine uygun olan Batman doğum günü parti seti bu partinin en önemli unsurlarından. Batman pastası Batman tabağına! Kendileri için özel olarak sipariş edilmiş bardağından peçetesine kadar Batman konseptine uygun bu seti gördüklerinde minik kahramanlar hem çok sevinecek hem de pastalarını iştahla bitirecekler!

Batman Doğum Günü Davetiyesi

Her unsuruna böyle özenilmiş bir partinin davetiyeleri de haliyle konsepte uygun olacak; 10'luk paketler halinde satılan Batman doğum günü davetiyesi tam da aradığınız şey! Minik süper kahramanları partiye hem davet etmek hem de konseptten haberdar edip onları sevindirmek için Batman Doğum Günü Davetiyelerinden daha sevimli bir yol düşünülemezdi!

Batman Kara Şövalye Klasik Çocuk Kostüm

Partinin kahramanın kostümü, pasta gibi en önemli parçalardan biri. Batman Kara Şövalye Klasik çocuk kostümü minik kahramanınız için biçilmiş kaftan. Batman Kara Şövalye Klasik Çocuk Kostümle partinizin kahramanını mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.

Batman ve Superman 30 Cm Figürler

Pasta ve kostümler harika! Kurabiyeler de öyle! Bu partiyi herkes için unutulmaz kılmak için son olarak gelen minik kahramanlara Batman ve Superman 30 cm figürleri hediye etmekten iyisi yok!

Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)