0

Minnie Mouse Konsepti

Hemen hemen her bebek tarafından sevilen Minnie karakteri, bebeğinizin ilk yaş doğum günü için çok şirin bir seçenek olacak. Bizim önerimiz klasik Minnie pastaları yerine işe Minnie Gezintide adlı butik pasta siparişi vererek başlamak.

Bu pastaya özel olarak yaptırdığınız butik pastayı Minnie Kırmızı Siyah Kurabiyeler ile tamamlamak çok hoş bir sunum olabilir.

Hatta eğer isterseniz minik Minnie Cupcake' ler ile de bebeğinizin doğum günü davetini sevimli ve lezzetli bir şölene dönüştürmek mümkün.

Şimdi sıra geldi Minnie’ ye uygun parti malzemeleri seçmeye! Doğum günü kutlama mekanı baştan aşağı Minnie sunumuyla dekore edilebilir.

Bin bir çeşit doğum günü kostümü arasından ise bize sorarsanız Minnie Mouse Pembe elbise en şirin seçim. Bu elbiseyi giyen bebeğinize bakmaya doyamayacaksınız.

Konseptin dışına çıkmadan misafirleriniz için bugünün anısına ufak hediyeler hazırlamayı unutmayın. Hediyelik Minnie Mouse Kişiye Özel Magnet ise hem ekonomik hem de bebeğinize özel bir seçim olacaktır. Size ise profesyonel fotoğrafçı eşliğinde bebeğinizle çekilen karelerden daha büyük bir anı ne olabilir ki..
Gereken Bütçe: 0 (Mevcut değil)