0

Hello Kitty Konsepti

Londra’da yaşayan Kitty White beş elma boyunda ve 3 elma ağırlığında bir ilkokul öğrencisi. Sevimli halleri ve kendine özgü tarzı ile küçük kızların sevimli kahramanı olan Kitty, ikiz kardeşi Mimmy ile birlikte çok keyifli zaman geçiriyor. Hello Kitty mutluluğu ve neşesi ile doğum günlerinin aranılan karakterleri arasında yer alıyor. Hello Kitty doğum günü konsepti hazırlamak için düşünülen pek çok ayrıntı sevimliliği ile beğeni toplamayı başarıyor.

Hello Kitty konseptini baştan sona izlemek isterseniz şu videoya bir göz atın deriz!

Hello Kitty Doğum Günü Pastası

Konsept doğum günlerinin olmazsa olmazları arasında doğum günü pastaları yer alır. 1 yaş doğum günü pastası olarak en çok tercih edilen pasta modelleri Hello Kitty’li olanlardır. Kız çocukların bebeklikten itibaren yakınlık kurduğu Hello Kitty konsept bir parti de mutlaka 1 yaş pastası olarak tercih edilmelidir.

Hello Kitty Doğum Günü Süslemeleri

Doğum günü süslemeleri ucu oldukça açık ve sınırları hayaller ile belirlenebilen ürünlerdir. Özel pasta süslerinden, servis malzemelerine kadar pek çok farklı Hello Kitty süslemesi ile doğum gününde eksiksiz bir konsept yaratmak mümkündür.

Hello Kitty Doğum Günü Kıyafetleri

Doğum günü konseptlerinin en başarılı tamamlayıcıları arasında kuşkusuz konsept kıyafetler vardır. Özellikle 1 yaş doğum günü organizasyonlarında sık tercih edilen Hello Kitty tütü ve konsepte uygun pek çok tasarım partinin bir bütün olmasında oldukça etkilidir.

Kostümü tamamlayan renklerde bir Elbise genç annelere çok yakışacak.

Hello Kitty Süslemeli Hediyeler

Özellikle 1 yaş doğum günü kutlamaları çok daha özeldir. Genellikle aile üyelerinin ve yakın arkadaşların katılımı ile gerçekleştirilen kutlamalar da misafirlere Hello Kitty süslemeli hatıralar verebilirsiniz. Bu sayede konsept partinin unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.

Doğum günü konsepti oluşturmak için ana fikirlerin yanında çok daha fazlasını kullanabilirsiniz. Özel bir fotoğrafçı, Hello Kitty konseptine sahip bir fotoğraf çerçevesi, pembe ile süslenmiş masa ve sandalyeler o günü özelleştirmek için kullanabileceğiniz fikirler arasında yer alıyor. Niceyaslara.com bir konsept doğum günü partisi organize etmek için pastadan fotoğrafa ihtiyacınız olan her şeye kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sitemiz kaliteli satıcıları ve üreticileri bir araya getirerek doğru ve ulaşılabilir tercihler yapmanız için hizmet veriyor.
Gereken Bütçe: 1000 TL