Doğum gününde fotoğraf çekmeden olur mu hiç! Kendinizin ve yakınlarınızın bol bol fotoğraf çekmesi gerçekten harika ama profesyonel fotoğraf çekimleri bu özel anları daha da özel kılmanın en güzel yollarından biri..

Net, sıcacık, dolu dolu anılar biriktirmek için, doğum günü fotoğraf çekimi hizmetiyle yanınızdayız. İsterseniz anı albümü gibi baskılı ürünler de sunduğumuz fotoğraf çekimi hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Ve doğum günü öncesinden başlayıp pasta üflediğiniz ana kadar her bir kareyi tek tek ölümsüzleştirmek. Fotoğraf çekimine ek olarak video çekimi de yaptırabilir ve bir ömür boyu bu güzel anları baştan yaşayabilirsiniz.

 

 

Doğum günü fotoğraf çekim hizmeti, farklı kısımlardan oluşmaktadır. İsterseniz doğum gününden önceki bir gün veya doğum günü başlamadan hemen önceki saatlerde, stüdyo veya dış çekim içeren bir paket tercih edebilirsiniz. Böylece doğum günü haricinde de bir çok aile fotoğrafınız albümlerinizde yerini alabilir. Bu yaptırdığınız doğum günü öncesi çekimler ilk kısımdan oluşmaktadır. İkinci kısım ise doğum günü başlangıç saati olarak misafirlerinize bildirdiğiniz zamanda başlar ve pasta kesilmesine kadar devam eder. Yaklaşık 2-3 saatlik bu zaman dilimi boyunca bir çok fotoğrafınız çekilir. Üçüncü kısım ise bu çekilen fotoğrafları veya videoyu nasıl teslim alacağınız ile ilgilidir. Yapılan anlaşmaya göre fotoğraflar dijital olarak veya dijital + baskılı olarak verilebilmektedir. Tüm çekilen fotoğraflar üzerinden önceden anlaşılan adet bazında seçimler yapılır ve bu seçilen fotoğraflar düzenlenerek teslim edilir.

 

 

 

 

 

Tabi ki en güzel anılar muhteşem doğum günü süslemeleri ve ortamları ile tamamlandığında çok hoş görüntüler ortaya çıkar. Doğum günü masa süslemesi, arka fon süslemesi, zincir balon gibi bir çok detay ile tek tek ilgilenmek yerine tüm malzemelerin sizin için özel olarak bir set haline geldiği ve istediğiniz adrese kadar teslim edildiği butik süsleme paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Böylece hayalinizdeki doğum gününe hem çok özel bir biçimde hem de organizasyona göre çok daha ekonomik ulaşabilirsiniz.

 

Doğum günü fotoğraf çekimi fiyatları, almak istediğiniz hizmetlere ve bulunduğunuz şehir/adres gibi detaylara göre çok değişken olmaktadır. Doğum günü öncesi stüdyo veya dış çekim, doğum gününün ne kadar süreceği, doğum günü sonrasında fotoğrafları ne şekilde teslim almak istediğiniz gibi bir çok detay mevcuttur. Lütfen detaylı bilgi için ve bu hizmetimizden faydalanmak için mutlaka bizlere iletişim sayfamızda bulunan bilgiler aracılığı ile ulaşınız.

 

 

 

 

Doğum günü organizasyon talepleriniz için her ihtiyaca uygun farklı paketler içeren organizasyon paketlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Ekonomik süsleme ve/veya hediyelik setleri arayışında iseniz Süper Ekonomik Parti Setleri ve Ekonomik Parti Setleri sayfalarını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Farklı ve özel doğum günü süsleme malzemeleri arayışında iseniz; özel tasarım afişlerden künye panolara; masa üstü maketlerden özel yapım standlara kadar; piyasada bulamayacağınız bir çok ürünün sunulduğu Süsleme Malzemeleri sayfamızı kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Doğum günü ile ilgili ister kendinize ister çocuğunuza, eşinize özel kıyafetler arayışında iseniz; İzmir ve Ankara’ da bulunan atölyelerimizde dikilen özel doğum günü kıyafetlerimize ve kostümlerimize mutlaka bir göz atmalısınız.

Doğum günü kutlamalarında fark yaratan kişiye özel doğum günü şarkıları ve videoları ise kesinlikle kaçırmamanız gereken bir ayrıntı. Geç olmadan hoşunuza giden melodi veya videoyu sipariş verebilir ve doğum günü sahibine kendini özel hissettirebilirsiniz.

Tabi ki doğum günü anılarının bir ömür canlı kalabilmesini sağlamak ise, doğum gününde misafirlerinize dağıttığınız minik hediyelikler ile mümkün. Seçenekler için mutlaka Doğum Günü Misafir Hediyelikleri sayfamızdaki ürünleri incelemelisiniz.

Ve son olarak Günün Promosyonları sayfamızı sık kullanılanlar listenize eklemeyi unutmayın! En güzel doğum günü süsleme mazlemeleri, hediyelikler ve hizmetlere indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın!!

Doğum günü ile ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun sizlere yardımcı olmak ve tüm hayallerinizi gerçek kılmak için buradayız. Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim sayfası üzerinde yazan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  •  

Main Menu