Doğum gününüzde catering hizmeti almak isterseniz, niceyaslara.com ailesi olarak anlaşmalı olduğumuz pastaneler ve diğer catering hizmeti veren firmalarımızla yanınızdayız.

Doğum Günü Catering Hizmeti, doğum gününde misafirlerinize sunacağınız konsept olmayan yiyecekleri kapsamaktadır. Doğum günü pastası, şeker hamurlu konsept hazırlanan kurabiye, cupcake ve popkek gibi yiyecekler catering hizmetine dahil değildir.

 

 

 

 

Catering hizmeti, size özel hazırlanan ordövr menüsünde yiyecekler; kuru pasta, börek, petifür, ve konsept olmayan kurabiye vb. pastane vitrin ürünleri ya da kısır, sigara böreği, rus salatası vb. gibi yiyecek firmalarının sunduğu çay saati menüleri gibi düşünülebilir. Aynı zamanda sıcak yemek tercih eden müşterilerimiz için, ızgara vb. seçeneklerden oluşan menülerimiz de mevcuttur. Catering hizmeti kutlama yapılan mekan tarafından sunulabilir veya istediğiniz adrese paket servis halinde teslim edilebilir.

 

 

 

 

 

Catering olarak aldığınız yiyecekler; butik paketlerimizde gönderdiğimiz konsept sunumluklarda sergilenerek, doğum günü masalarını görsel bir şölene dönüştürebilmektedir. Eğer misafirlere ikram edeceğiniz yiyecekleri kendiniz yapmak isterseniz, sadece bu yiyecekleri sergileyeceğiniz sunumlukların ve tüm diğer süslemelerin olduğu butik süsleme paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Catering menü fiyatları; içeriğe, kişi sayısına, teslimat yerine ve bulunduğunuz şehire göre çok değişken olmaktadır. Bu yüzden siz de doğum gününüzde bu hizmeti almak isterseniz lütfen bizden detaylı bilgi almayı unutmayınız.

 

 

 

Doğum günü organizasyon talepleriniz için her ihtiyaca uygun farklı paketler içeren organizasyon paketlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Ekonomik süsleme ve/veya hediyelik setleri arayışında iseniz Süper Ekonomik Parti Setleri ve Ekonomik Parti Setleri sayfalarını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Farklı ve özel doğum günü süsleme malzemeleri arayışında iseniz; özel tasarım afişlerden künye panolara; masa üstü maketlerden özel yapım standlara kadar; piyasada bulamayacağınız bir çok ürünün sunulduğu Süsleme Malzemeleri sayfamızı kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Doğum günü ile ilgili ister kendinize ister çocuğunuza, eşinize özel kıyafetler arayışında iseniz; İzmir ve Ankara’ da bulunan atölyelerimizde dikilen özel doğum günü kıyafetlerimize ve kostümlerimize mutlaka bir göz atmalısınız.

Doğum günü kutlamalarında fark yaratan kişiye özel doğum günü şarkıları ve videoları ise kesinlikle kaçırmamanız gereken bir ayrıntı. Geç olmadan hoşunuza giden melodi veya videoyu sipariş verebilir ve doğum günü sahibine kendini özel hissettirebilirsiniz.

Tabi ki doğum günü anılarının bir ömür canlı kalabilmesini sağlamak ise, doğum gününde misafirlerinize dağıttığınız minik hediyelikler ile mümkün. Seçenekler için mutlaka Doğum Günü Misafir Hediyelikleri sayfamızdaki ürünleri incelemelisiniz.

Ve son olarak Günün Promosyonları sayfamızı sık kullanılanlar listenize eklemeyi unutmayın! En güzel doğum günü süsleme mazlemeleri, hediyelikler ve hizmetlere indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın!!

Doğum günü ile ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun sizlere yardımcı olmak ve tüm hayallerinizi gerçek kılmak için buradayız. Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim sayfası üzerinde yazan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  •  

Main Menu