Çocuklara Doğum Günü Mesajları

çocuklara özel doğum günü mesajları

Minik evladınızla geçirdiğiniz tüm anlar birbirinden özel biliyoruz.. Ama siz yine de ona olan sevginizi ve iyi dileklerinizi bu doğum gününde belki birazcık farklı ifade etmek istersiniz diye aşağıda çocuklara özel söylenebilecek doğum günü mesajlarını sizler için hazırladık.

Çocuğunuza Özel Doğum Günü Mesajları

Hayatından mutluluk asla eksik olmasın çünkü mutluluk olmadan gerçek bir gülümseme ve gerçek bir kahkaha olmaz. Bunu unutmayın! Hala çocuksun biliyorum, çok uzun ve eğlenceli bir hayat diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!

ÇOCUĞUNUZUN DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL SÜPER EKONOMİK PARTİ SETLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Batman Tütü Masa Eteği | Afiş | Magnet Seti

 

Parlayan küçük yıldızımız için doğum günleri kutlu olsun. Sevgiyle dolup taşan birine dönüşüyorsun. Ailen olmaktan gurur duyuyoruz. Doğum günün kutlu olsun!

 

Yıllarca mutlu ve sevgi dolu yıllar diliyorum. Tüm hedef ve rüyalarına ulaşacaksın, buna eminim. Nice mutlu yaşlara!

KIZ ÇOCUKLARINA ÖZEL SÜPER EKONOMİK DOĞUM GÜNÜ SETLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

fotoğraflı konsept doğum günü afişi ve ahşap magnet hediyeliklerden oluşan kişiye özel süper ekonomik doğum günü pembe kurdela parti seti

Bugün senin doğum günün ve herkes sana ne kadar harika olduğunu söylüyor ve iyi dileklerde bulunuyor. Ama tabi ki seni en çok biz seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun, senin gibi bir çocuğun ailesi olduğumuz için gurur duyuyoruz.

 

Her doğum günün senin sevincin ve zenginliğin olsun, Tüm dileklerinin gerçek olmasını diliyorum. Hayatın yıldızlar gibi parlasın ve başarılar ile taçlansın. Doğum günün kutlu olsun!

EN EKONOMİK KONSEPT DOĞUM GÜNÜ SETLERİ SADECE BURADA ! KONSEPTLERE GÖZ AT

Unicorn Konseptli Ekonomik Parti Seti

Gökyüzüne bak, küçük kuşlar uçuyor. Sana bir sürpriz yapıyor olmalılar. Kuşlar kadar özgür olabileceğin bir hayat diliyorum senin için. İyi ki doğdun!

 

Çok yaramazsın bazen sana beni delirtiyorsun. Ama siz uyurken sizi ne zaman izlersem, hala bir çocuk olduğunu hatırlıyorum. Sevgiye ve anlayışa ihtiyacım var. Bana ihtiyacın olduğunda hep yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun!

KİŞİYE ÖZEL EN EKONOMİK DOĞUM GÜNÜ AFİŞ,BALON,HEDİYELİK SETLERİ BURADA!

Safari Konseptli Ekonomik Parti Seti

Sevgili dostum; bugün güneş bile senin doğumunu kutluyor, parıl parıl! İyi ki varsın.

 

Pastanın üstünde her sene üflediğin fazladan bir mum, mutluluk dolu geçen ve dünyayı çok daha iyi bir yere dönüştürdüğün her geçen sene anlamına gelmeli. Mutlu olmayı devam et lütfen! Nice senelere.

 

Her geçen yıl sadece arkadaşlığımızın ne kadar da güçlü olduğunu gösteriyor. Bu yüzden sana içten bir “İyi ki doğdun!” demek istiyorum. Umarım her ne diliyorsan gerçekleşir çünkü bunu en çok hakeden insan sensin!

    Bir cevap yazın