0

Ünlüler Arasında En Çok Tercih Edilen Doğum Günü Hediyeleri

Söz konusu ünlüler olduğunda; doğum günü kutlamasının boyutları da biraz değişiyor haliyle tabi. Yapılan sürprizler, planlanan doğum günü partileri ve en önemlisi ise alınan hediyeler açısından ünlülerin dünyası çok farklı. Pahalı taşlar, çılgın seyahatler, çok özel sinema etkinlikleri ve özel yapım banyolar bu ihtişamlı doğum günü hediyelerinin sadece bir kaçı.

Jennifer Lopez' e Doğum Günü Hediyesi Banyo!

Duyduk ki ünlüler böyle ihtişamlı banyolara bayılıyormuş. Bu özel banyoları en çok seven ünlülerden biri ise Jennifer Lopez' miş..

Siz Hiç Doğum Günü Hediyesi olarak Bir Çiftlik Almayı Düşündünüz mü?

Pahalı evler, araziler tamam da hiç birine çiftlik hediye etmek aklınıza gelir miydi? Parası olana muhteşem bir doğum günü hediyesi aslında.

Çılgın Seyahatler de Ünlülerin En Sevdiği Doğum Günü Hediyelerinden

Ünlüler söz konusu olunca, bir doğum günü tatili hediye etmenin de sınırları çok farklı oluyor tabi. Normal bir tatilden öte, uzaya yapılan yolculuklarda yer alma şansı veren bir doğum günü hediyesi kulağa nasıl geliyor sizce? Yeterince çılgın mı dersiniz?

Doğum Günü Hediyesi Sinema Keyfi

Böyle diyince ne kadar basit geliyor kulağa değil mi? Aslında olay sadece sinemaya gitmek değil. Size özel kapatılmış ihtişamlı bir sinema salonunda baş başa film izlemek!

Butik bir Bar da Doğum Günü Hediyesi Olabiliyor!

Sanırız ki ünlüler arasında butik, orijinal kafe veya bar işletmek de moda olacak ki böyle bir doğum günü hediyesi tercih edebiliyorlar. Tabi ne kadar kalıcı oluyordur bilemeyiz ama yine de bu tarz işleri sevenlere çok hoş bir hediye fikri tabi.

Bir Doğum Günü Klasiği Ferrari

Eh, ünlülerin doğum günü hediyeleri söz konusu olduğunda, adından sıkça bahsettiren klasiklerden bir parçayı da paylaşmadan geçmek istemedik. Gün geçmiyor ki bir ünlü kızına, oğluna ya da sevgilisine; doğum günü hediyesi olarak lüks arabalardan birini almasın. Özellikle de Ferrari tercih sebebi oluyor nedense! Güle güle kullansınlar, ne diyelim..

Tabi bunlar ünlüler arasında dönen doğum günü hediyesi furyasının sadece bir kaçı. Hangisi en çok hoşunuza gitti bilemiyoruz ama bizi en çok şaşırtanın süslü banyolar olduğu kesin. Belki bir gün size de böyle hediyeler gelir, ne dersiniz?