0

Sevgiliye Sıra Dışı Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Herkes sevdiği insana en güzel hediyeyi almak ister. Doğum günü hediyesi seçerken en ilginç ve en güzel hediyeyi almak için çabalarız. Sevgiliye sıra dışı doğum günü hediyeleri ile ilgili araştırma yaparken sevgiliye yapılacak sürprizler için de derin düşüncelere dalarız. Günün sonunda erkek sevgiliye doğum günü hediyesi almak zor gelirken doğum günü hediyesi bayan seçeneklerinin arasında boğulmamak imkansızdır.

Sarılan Kol Yastık

Uzak ilişkilerin en zorlayıcı kısmı zor zamanlarınızda sevgilinizin omzuna başını koyamamanızdır. Sevgilisi bu sorunu yaşamasın isteyen sevgililer doğum günü hediyesi bayan için alacağı zaman bu sarılan kol yastığı tercih edebilirler.

Sevgilinin İsmine Özel (Akrostiş) Şiir Baskılı Aşk Plaketi

Bir plaket aşkınız için güzel bir hatıra olabilir. Sevgiliye sıra dışı doğum günü hediyeleri arasında yer alan aşk plaketi üzerinde sevgilinizin adına basılmış bir şiir olması da bu plaketin özel olmasını sağlıyor.

Saat Görünümlü Gizli Kasa

Sevgilinizin en değerli eşyası mutlaka sizin kalbinizdir ama sizden sonra gelen değerli eşyalarını başarılı bir şekilde kamufle etmesi için saat görünümlü gizli kasa harika bir hediye olacak.

Tuvalet Golf Seti

Sevgiliye sıra dışı doğum günü hediyeleri ararken onun sabah keyfini aklınıza getirmeyi unutmayın. Tuvaletten golf oynama keyfini yatacak mini set çim saha, golf bayrağı, golf sopası ve 2 adet golf topundan oluşuyor.

Akrostiş (İsme Özel) Şiir Baskılı Pembe Yastık

Sevgili için doğum günü hediyeleri arasında rengi ve romantizm seviyesi ile dikkat çeken akrostiş şiir baskılı pembe yastık ile ona özel bir şiir ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Doğum günü hediyesi bayan için olduğu zaman pek çok seçeneğiniz olsa da bu romantik pembe yastık bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Football TV Remote Control - Futbol Topu Kumanda

Bir erkeğin kalbini futbol sevgisi ya da akşam televizyon keyfi ile çalabilirsiniz. Futbol topu kumanda ile erkeklerin iki vazgeçilmezini bir araya getiren ürün 7,6 metre uzaklığa kadar televizyon kontrolü sağlıyor.

Smartphone Projector 2.0 - Akıllı Telefon Projektörü

Erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri genellikle kadınların da faydasına olan hediyelerdir. Bu faydayı teknoloji ile birleştirerek sevgiliniz için harika bir hediye alabilirsiniz. Akıllı telefon projektörü ile sevgiliniz teknolojinin tadını çıkarırken en romantik filmleri de birlikte izleyebilirsiniz.
Sevgili için doğum günü hediyesi ararken karşınıza çıkan bu alternatifler yeterli gelmediyse mutlaka sitemizde bulunan sıra dışı doğum günü hediyeleri listesini de kontrol etmelisiniz.