0

Kız Arkadaşa Alınabilecek Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günlerinde kız arkadaşınıza hediye seçmekte zorlanıyorsanız, hiç üzülmeyin! O kadar çok seçenek var ki.. Mutlaka kendinize göre bir şeyler bulursunuz ama mühim olan bütçe belirlemek.

Sarılan Kol Yastık

Çok ekonomik ve şirin bir seçim olan Sarılan Kol Yastık. 35-45 TL arasında değişen fiyatları var. Hem de pek bir romantik!

Kişiye Özel Hediyelik Ahşap Foto

Doğal ahşap üzerine işleme yapılacak resminiz ahşap üzerinde sonsuzlaşarak sevgilinize özel sihirli bir hediyeye dönüşecektir. Yaklaşık 55 TL ye sahip olabileceğiniz Kişiye Özel Hediyelik Ahşap Foto için hemen sipariş verin deriz.

Kırmızı Beyaz Demet Kek Buketi

Kız arkadaşınız madem boğazına pek düşkün, o zaman ona tatlı ve romantik bir sürpriz yapın. Kırmızı Beyaz Demet Kek Buketi 65 - 75 TL civararında. Şimdiden afiyet olsun.

Kişiye Özel Harf Küpe

İşte karşınızda My name is - Harf Küpe 29 harften istediğinizi seçebilir ve kız arkadaşınız için özel küpeler yaptırabilirsiniz. Kişiye Özel Harf Küpe 100 TL.

APPLE iPod shuffle 2 GB

Kız arkadaşınızın sevdiği müziklerle ve şarkılarla dolu bir APPLE iPod shuffle 2 GB seçimi de onu çok mutlu edebilir. Bu ürün için minimum 150 TL bütçeniz olmalı.

Akoya Okyanusun Kalbi Kolye

İstiridyenin içerisinden çıkan gerçek AAA kalitesinde 7.5-8 mm Akoya İncisi, Swarovski taşlarla hazırlanmış 925 ayar Saf Gümüş Kolye ucu ve 45 cm uzunluğunda zincir ile birlikte Akoya Okyanusun Kalbi Kolye gerçekten değerli bir hediye tercihi. Bunun için 425 TL bütçeniz olmalı.

Bu hediyelerden bütçenize uygun olanı seçip hemen işe koyulun bizce! Umarım kız arkadaşınız çok mutlu olur.

Şimdiden hep beraber mutlu yıllarınız olsun dileriz..