0

Çocuklara Doğum Günlerinde Onlara Zarar Vermeyen Doğal Hediyeler Götürün

Pek çok insan çocuklara hediye almaktan büyük bir keyif duyar. Ancak çok az insan doğru hediyeyi aldığından emin olabilir. Oyuncak üreticiliği ve satıcılığı oldukça popüler bir sektör. Dünyanın dört bir yanında özellikle Çin gibi büyük üretim ağlarına sahip olan ülkelerde üretilen pek çok oyuncak çocuklar için oldukça zararlı. Güvenilirlik testlerinin yapılmadığı, BPA Free onayı olamayan, sağlıksız ortamlarda insan sağlığına zarar verecek boyalar ve kimyasallar ile üretilen oyuncaklar çocukların sağlığı için büyük bir tehlike oluşturuyor. Çocuk hediyesi alırken hediyenin ne kadar sevimli ve masum gözüktüğüne bakmamak ve her zaman tercihi doğal hediyeler yönünde yapmak en doğru karar olacak.
Niceyaslara.com’da çocuklar için herhangi bir risk oluşturmayan kaliteli, eğlenceli ve organik oyuncak modellerini bulabilirsiniz. Zararlı olup olmadığından emin olamayacağınız çocuk hediyeleri yerine ahşap oyuncak gibi doğal hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Organik Kadife Yelek Yeşil

Doğal hediyeler hem çocukların hem de ebeveynlerin ilgisini çekecek özelliklere sahiptir. Dokusu, şıklığı ve sevimliliği ile dikkat çeken Organik Kadife Yelek oldukça hoş bir hediye alternatifi.

Doğal Kehribar Kuvars Bebek Kolyesi

Bebekler için özel olarak hazırlanan kuvars kolye hem görüntüsü hem de özellikleri ile oldukça dikkat çeken bir hediye. Kuvars taşının ağrı kesici özelliği, radyasyondan ve elektronik cihazlardan yayılan zararlı ışınları engellemesi ve pozitif enerji yayması çocuklar için oldukça önemli özelliklerden sadece bazıları. Kuvars taşlarının yerinden çıkmaması ve herhangi bir kazaya neden olmaması için özel olarak düğümlenen kolye şık ve keyifli doğal hediyeler arasında yer alıyor.

Doğal Sihirli Keçeli Kalem Seti

Boyama yapmak çocukların en büyük tutkusudur. Tüm çocuklar bu tutkularını sağlıklı boya malzemeleri ile yaşamayı hak ediyor. Çocuk hediyesi olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz keçeli kalemlerin içeriğindeki boya tamamen doğal ve sertifikalı malzemelerden üretilmiştir. Avrupa Standartları açısından kontrol edilip onaylanmış ürün çocuk hediyeleri arasında öne çıkmayı başarıyor.

Calico Organik Ağaç Oyuncak

Yumuşak dokusu, sevimli tasarımı ve tamamen doğal içeriği ile harika bir hediye alternatifi oluyor. Çocuklara hediye seçerken gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz oyuncak modelleri arasında yer alan Calico Organik Ağaç Oyuncak ile çocuklarının gönlünü kazanabilirsiniz.

4'lü Doğal Oyun Hamuru Seti - Prenses

Genelde çocukların yaratıcılığını ön plana çıkaracak hediyeler seçmek istenir. Çocuk hediyesi olarak gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz doğal oyun hamuru seti içeriğinde yer alan organik maddeler ile içinizi rahatlatacak. Hem doğal hem kaliteli bir ürün olan hamur setinde kullanılan boyalar gıda boyasıdır. Ürün bu nedenle gıda üretimi şartlarına uygun olarak üretilmiştir ve onaylıdır. Pastel renkleri ve pembe tonları ile dikkat çeken oyun hamuru seti kız çocuk hediye seçenekleri arasında dikkat çekiyor.

Renkli Kurbağa Figürlü Ahşap Yürüteç

Doğal oyuncak denildiği zaman ilk akla gelen oyuncaklar şüphesiz ki ahşap oyuncaklardır. Çocuk hediyeleri arasında da her zaman özel bir yeri olan ahşap oyuncak modelleri ile güvenilir bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Çocuklara yürüme arkadaşlığı yapan sevimli kurbağa hem eğlenceli hem de güvenilir bir hediye olarak tercih edebileceğiniz doğal hediyeler arasında yer alıyor.