0

Hangi Burca Ne Hediye Alınır?

Hediye almayı biraz daha kolaylaştıran burçlara göre hediye seçenekleri her iki tarafında daha çok mutlu olmasını sağlıyor. Burçlara göre hediyeler özellikle hediye konusunda büyük kararsızlık yaşayanlar için ilham kaynağı oluyor.

Koç Burcu

Sabırsızlığı ve maceracı ruhu ile tanınan Koç Burcu için en güzel hediye olarak serüven dolu bir tatil, darbeye dayanıklı aksesuarlar veya güzel bir aktivite bileti seçebilirsiniz.

Boğa Burcu

Burçlara göre hediye seçimi yaparken boğaların sakin ve üretici yanlarını ortaya çıkaracak hediyeler nokta atışı olacaktır. Fonksiyonel düzenleme araçları, yumuşak ve tüylü eşyalar, şaraplık, kupa bardak ve yemek kitapları boğa burcu için hediye seçenekleri arasında yer alır.

İkizler Burcu

Doğum günü hediye fikirlerini burçlara göre şekillendirmek doğru sonuçlar almanızı sağlar. Zamanının kıymetini bilen ve öğrenmekten keyif alan İkizler burcu için kitap, ansiklopedi gibi hediyeler ya da kitap aksesuarları paha biçilemez olacaktır.

Yengeç Burcu

En güzel doğum günü hediyeleri şüphesiz en çok beğenilen ve işe yarayanlardır. İçten hediyelerden hoşlanan yengeç burcu insanı ayrıntılardan da keyif alır. Özel detayları olan dekorasyon eşyaları, onun için toplanmış deniz kabukları onu çok mutlu edecektir.

Aslan Burcu

Kaliteden anlayan aslan burcu insanı aynı zamanda çok yaratıcıdır. Kristal ürünler, kaliteli bir viski, puro aksesuarlar ya da el işlemesi ürünler aslan burcu için en güzel doğum günü hediyeleri arasında yer alır.

Başak Burcu

Savurganlıktan uzak ve her anlamda düzenli olan başak burcu için değişik doğum günü hediyeleri arasında düzen sağlayan organizasyon araçları, kişisel gelişim kitapları ve saksı bitkileri yer alır.

Terazi Burcu

Sanatçı ruhlu terazi burçları için en güzel doğum günü hediyeleri güzel tablolar, ev yapımı şaraplar veya sanatsal değer taşıyan dekoratif eşyalar olacaktır.

Akrep Burcu

Burçlara göre hediye seçimi karşınızdaki insanı ne kadar çok tanıdığınızın bir göstergesidir. Hayatın tadını çıkarmaktan zevk alan akrep burcu insanına bıçak seti, olta seti, buz kıracağı veya baharat seti gibi mutfakta kullanırken büyük keyif alacağı hediyeler alabilirsiniz.

Yay Burcu

Gezmekten ve keşfetmekten keyif alan yay burcu için kamp malzemeleri ya da seyahat aksesuarları oldukça güzel hediyeler alacaktır. Hediye sahibi biraz daha maceracıysa ok, yay, matara veya pusula gibi doğal yaşamda kullanılabilecek hediyeler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Çalışkan ve sorumluluk sahibi oğlak burcu insanı için doğum günü hediye fikirleri arasında boyun veya bel yastığı, kaliteli spor malzemeleri veya masa düzenleyiciler yer almaktadır.

Kova Burcu

Burçlara göre hediye seçiminde en zorlu kişiler kova burçlarıdır. Farklı olanı seven kova insanı için 3 boyutlu puzzle, tarihsel geçmişlere değinen kitaplar veya ilgi alanlarına yönelik ürünler doğru hediye seçimleri olacaktır.

Balık Burcu

Duyguları ve sezgileri ile ön plana çıkan balık burcu insanı için en güzel doğum günü hediyeleri duygusal fikirler barındıranlarıdır. Fotoğraflarını basması için baskı makinesi duygularını dökmesi için yağlı boya seti, kendi ile baş başa kalması için tütsü eti başarılı hediyeler arasında yer alacaktır.

En güzel ve yaratıcı hediyeleri bir araya getiren niceyaslara.com istediğiniz hediyeyi rahatça bulmanıza imkan sunuyor.