0

Annenizi Çok Mutlu Edecek 5 Farklı Hediye

Doğum günü, anneler günü, kadınlar günü, öğretmenler günü.. Annenize hediye almak için hep güzel fırsatlar olmakla birlikte aslında ona hediye almak için bir bahaneye ihtiyacınız yok! İşte her daim onlara hediye edebileceğiniz 5 farklı hediye önerisi:

Karadeniz Turu Hediye Edin

Gezmeyi seven annelere harika bir doğa ve kültür turu hediye edebilirsiniz. Mesela eğer Karedenize gitmediyse, Karadeniz yaylalarını ve Batum' u gezdiren turlardan birini seçip ona mutlaka hediye edin. Hatta mümkünse Önümüzdeki 19 Mayıs bunun için iyi bir fırsat olabilir.

Masaj Minderi Hediye Ederek Onu Dinlendirin

Eğer onu dinlendirmek isterseniz piyasada satılan bir çok masaj koltuğu var. Bütçenize uygun bir tanesini seçip hediye ederek, onu çok mutlu edebilirsiniz.

İkinizin Resminin Yağlı Boya Tablosunu Hediye Edin

Ömür boyu duvarından indirmeyeceği bir hediye olan, özel bir yağlı boya tabloyu da sakın es geçmeyin. Hatta eğer mümkünse ikinizin bir fotoğrafının yağlı boya tablosunu hediye etmeniz onu çok duygulandıracaktır. Biraz daha uygun bir çözüm olsun derseniz kara kalem seçeneğini de değerlendirebilirsiniz ama sanki yağlı boya daha bir canlı olur gibi..

Güzellik Paketi Hediye Edin

Belki hatıra niteliği taşımayan ama bakımına düşkün annenizi çok mutlu edebilecek bir hediye önerisi de ona iyi bir güzellik merkezinde kullanabileceği bir güzellik ve masaj paketi hediye etmek. Bu bakım ona o kadar iyi gelecek ki size defalarca teşekkür edecek.

Özel Bir Ipod Hediye Edin

Son olarak müzik dinlemeyi seven bir anneniz varsa ona sevdiği müziklerle dolu bir ipod hediye etmeye ne dersiniz? Her daim yanında taşıyabileceği bu hediye ona çok hoş bir sürpriz olacak. Tabi bu müziklerin arasına onun için hissettiklerinizi söylediğiniz ve tamamen size ait olan özel bir kayıt eklemeyi sakın unutmayın!

Bu hediyelerden bütçenize uygun olanı seçip hemen işe koyulun bizce! Umarım anneniz çok ama çok mutlu olur. Anneler her zaman en özelini ve güzelini hakeder..