0

Annenize Güzel Sözler Söyleyin

Anenizin doğum günü geldi çattı.. Artık hediyeler hazır olduğuna göre sıra geldi annenize olan sevginizi ifade etmeye! Annenize mutlaka içinizden geldiği şeyleri söyleyeceksiniz tabi ama size birazcık olsun ilham olabilmesi açısından sunduğumuz mesajları okumadan geçmeyin diyoruz!!

En Büyük Dayanağımsın

Annem, sen bu hayatta benim her şeyle savaşmam için ihtiyacım olan en büyük dayanağımsın. Ben gücümü senden alıyorum. İyi ki varsın, iyi ki benim annem olmuşsun! Seni çok seviyorum.

Muhteşem Annem

Her sabah uyandığımda sana teşekkür ediyorum. Muhteşem vizyonun, kalbin, sevgin ve sıcaklığın bana çok şey verdi. Beni şartsız koşulsuz seven tek insansın sen. Sen her zaman benim sevgili annem olacaksın, seni seviyorum.

Dünyadaki En İyi Anneye

Annem, başka hiç kimse senin benim kalbimdeki yerini alamaz. Dünyadaki en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olursam olayım, her zaman bir numara olacaksın. İyi ki varsın, iyi ki benim annem olmuşsun!

Yılın En İyi Annesi

Anne, sana şunu söylemek istiyorum ki, seni her yıl 'yılın En İyi Annesi' ödülü ile taçlandırmak istiyorum. Ödülü kazanmak için ne yaparsa yapsınlar kimse senin yanından bile geçemez! Muhteşem annem, iyi ki varsın!

Bana Öğrettiğin Her Şey İçin Teşekkür Ederim

Annem, bana bir kız nasıl davranmam gerektiğini sen öğrettin. Bir gün yaşlanınca da bana bir kadın olmayı yine sen öğretirsin umarım. Bana öğrettiğin her şey için teşekkür ederim. Harika bir annesin. Seni seviyorum.

Anneciğime

Canım annem, büyümeme rağmen seni anneciğim diye çağırmaktan vazgeçmem. Sen her zaman benim anneciğimsin ve öyle de olacaksın. Sen güçlü ve güzel bir kadınsın ve bana da böyle olmayı öğrettiğin için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın annem!

Hazırladığınız güzel sözlerinizi annenize aldığınız hediyeye bir not olarak da iliştirebilirsiniz. Annenizle çok keyifli, mutlu ve huzurlu nice günler geçirmeniz dileğiyle..