0

NiceYaslara.com Yaptığı Amigurumi Workshopları ile Her Annenin Bebeğine Bir Örgü Bebek Hediye Etmesine Vesile oluyor

Anneler çocuklarına sadece can değil bir yaşam verir. Her anne çocuğu için en güzel ve değerli olanı ister. Niceyaslara.com da annelerin çocuklarına değerli hediyeler vermesine yardımcı olan amigurumi workshopları ile farklı bir deneyim sunuyor. Amigurumi workshoplarına katılarak hem eğlenceli ve değişik bir etkinliğe katılmanın tadını çıkaracaksınız hem de çocuklarınız için kendi emeğiniz ile hediye yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Niceyaslara.com Amigurumi Workshopları Hakkında Merak Edilenler

Niceyaslara.com tarafından düzenlenen amigurumi workshoplarını farklı şehirlerde ve farklı tarihlerde gerçekleştirilir. Bu etkinliklere katılmak için resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Bu etkinliklerde yeni bir hobi edinmenin yanı sıra etkinlik sonunda yapmış olduğunuz örgü bebeği çocuğunuza hediye edebilir ve keyifli bir anı olarak saklayabilirsiniz.

Bebek için oyuncak seçerken kız ve erkek çocuklar için farklı seçenekler düşünülür. Kız çocukların beğenisini kazanacak örgü bebek oyuncak modelleri arasında yer alan Kırmızı Başlıklı Kız ve tavşan gibi oyuncaklar seçebilirsiniz.

Örgü bebek denildiği zaman akla kız çocuklar gelse de çocuk ve bebek için oyuncak üreteceğiniz bu oyuncak bebek yapımı workshoplarında erkek çocuklarında severek oynayacağı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Kurabiye canavarı ya da bebek eşek gibi erkek çocuklarının da ilgisini çekecek tasarımları yapacağınız amigurumi workshoplarında yeni deneyimlere açık anneler ile tanışarak hem kendiniz hem de çocuklarınız için farklı bir sosyalleşme deneyimi de yaşayabilirsiniz.

El Yapımı Oyuncak ve Hediyelerin Önemi

Çocuklar söz konusu olduğu zaman her insan daha hassas ve dikkatli davranır. Özellikle ebeveynlerin çocuklar konusundaki hassasiyetini göz önünde bulundurduğumuz zaman organik oyuncak tasarımlarının ne kadar önemli olduğunu kolayca görebiliriz. Ev yapımı oyuncak tasarımlar oldukça güzel bir hediyelik seçeneği olarak her geçen gün biraz daha dikkat çekiyor. Çocukların bedensel gelişimi açısından tamamen zararsız ve doğal olan el yapımı oyuncak modelleri harika birer hediye olarak öne çıkıyor. Eğer kendiniz oyuncak bebek yapımı için yeterli zamana sahip değilseniz sitemiz üzerinde bulunan onlarca farklı el yapımı amigurumi modeli arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz çocukların beğeneceği farklı bir tasarımı özel olarak da sipariş verebilirsiniz. 1 yaş bebek hediyeleri arasında dikkat çeken örgü oyuncak modelleri arasında güvenle seçim yapabilirsiniz. Hatta bu farklı örgü tasarımlarını 1 yaş hediyelikleri olarak doğum günü partisi organizasyonunda misafirlerinize dağıtabilirsiniz.