0

2016 Baharı Oje Trendlerine Bakmadan Doğum Gününe Hazır Sayılmazsınız!

İster kendi doğum gününüze hazırlanın, ister sadece bir doğum günü davetine katlıyor olun, en şık ve bakımlı siz olmalısınız! İşte bu yüzden 2016 baharında çok sık karşılaşacağınız bu oje modellerine bakmadan kesinlikle geçmeyin diyoruz!

Trendlerin bir kısmı renkli seçimlerden oluşuyor. Yapması çok kolay değil, ama uzman bir güzellik merkezinde bu dünyaca moda renkli oje desenlerini yapabilirler diye düşünüyoruz.

Eğer çok renkli sevmiyorum ama detaylarda bu trendi yakalamak istiyorum derseniz, tırnak uçlarına ve diplerine renkli uygulamalar yapılan modeller tam size göre:

Daha marjinal seçimlerden yanayım derseniz, hem renkli hem metalik tercihler bütün dikkati ellerinizde toplayacaktır:

Işıltılı ve sade ojeler çok daha fazla hoşuma gidiyor diye içinizden geçirdiyseniz ise, kesinlikle aşağıdaki desenlere bir göz atmalısınız:

Bunlardan hiç biri tarzım değil, daha sade ama şık seçimlerden yanayım diyenler için, beyazın zarifliğini ve masumluğunu taşıyan bu orijinal oje deseni seçenekleri de ellerinizin muhteşem gözükmesine sebep olacaktır:

Son olarak, hemen herkesin sıkılıkla kullandığı pastel renkli oje desenleri de 2016 baharı oje trendleri arasında yer almış bulunuyor:

Bu modelleri kendiniz de uygulayabilmek için, şimdiden ince oje fırçası edinmenizi tavsiye ediyoruz. Ama şimdilik, siz hiç uğraşmayın, hemen Güzellik Merkezleri listesinden şehrinizde hizmet verenlerden birini seçip, bir randevu olup, doğru merkezin yolunu tutun deriz!

Elleriniz, bu oje desenlerinden seçtiğiniz ile doğum gününde gerçekten harika görünecek!!