0

1 Yaş Doğum Günü Kutlaması Fiyatları Neler?


Ebeveyn olmak pek çok insanın en büyük hayalidir. En büyük hayallerine kavuşan anne ve babalar çocukları için her zaman en güzel olanı yapmayı isterler. Özellikle çocukların 1 yaş doğum günü kutlaması bütün aile için büyük bir önem taşımaktadır. Bu önemi ortaya getiren etmenlerden birisi elbette ilklerin her zaman çok özel olmasıdır. Bir diğer sebep ise yeni doğan bebeğin aile fertlerine ve dostlarına kalabalık bir doğum günü organizasyonu ile tanıtılması kısacası çocukların en büyük sosyal organizasyonu olmasıdır. Ailenin tüm akrabalarının ve arkadaşlarının davet edildiği, her detayına kadar özenle düşünülmüş ve hem aile hem çocuklar için unutulmaz bir anı olan 1 yaş doğum günü konsepti için özel olarak bütçe ayırmak ise son yıllarda oldukça sık tercih edilmektedir.

Unutulmaz Bir Parti Düzenleyin

1 yaş doğum günü fikirleri için uçsuz bucaksız bir liste yapılabilir. Evde kutlanabilecek bir doğum gününden özel bir mekana kadar geniş bir yer seçeneğinin yanı sıra her detay doğum günü partisine farklı bir nitelik katabilir. 1 yaş doğum günü partisi organizasyonları için genel konseptin güzelce sunulduğu ve detayların unutulmadığı bir bütçe düşünüldüğünde ortalama 2000 TL gibi bir meblağ ortaya çıkmaktadır. Bu rakam ailenin talebine ve isteklerine göre artabilir ya da azabilir.

1 yaş doğum günü partisi için ailelerin tercih edebileceği pek çok güzel detay bulunmaktadır. Aile için doğum günü öncesinden başlayan bir fotoğraf çekimi unutulmaz bir anı olarak uzun yıllar gülümsemenizi sağlar. Özel fotoğraf çekimi için fiyatlandırmalar ortalama olarak 500 TL’den başlamaktadır. Fiyat değişimleri çekilecek fotoğraf sayısına ve fotoğrafçıdan istenen materyallere göre farklılık gösterebilir.

Fotoğraflar aile için keyifli bir anı olurken konuklar için de anı olabilecek küçük hediyeler 1 yaş doğum günü kutlamaları için tercih edilmektedir. Magnet, kokulu taş, kurutulmuş çiçek, peluş oyuncak gibi 1 yaş doğum günü hediyelikleri insanların evlerinde sergileyebilecekleri küçük hediyeler olduğundan fazlasıyla yaygındır. Bu hediyeler ise ortalama 2 TL’den başlayan ve elbette üst sınırı olmayan bir fiyatlandırma ile ebeveynlerin beğenisine sunulmaktadır.

1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu İçin Özel İkramlarDoğum günlerinin en özel ikramı tartışılmaz bir şekilde doğum günü pastalarıdır. 1 yaş doğum günü konsepti için özel olarak tasarlanan bir pasta ve yanında servis edilen butik kurabiyeler ile konuklar için keyifli ikramlar tercih edilmektedir. 15 kişilik 1 yaş pastası için fiyatlar 150-200 TL civarından başlarken kurabiye ya da cupcake gibi butik ikramlar için fiyatlar adet başına 10 TL civarında değişmektedir.

Tabi bebek doğum günü pastası seçimi sırasında hem bebeğin sağlığı açısından hem de diğer detaylarla ilgili dikkatli seçim yapmak gerekir. Konuyla ilgili Unutulmaması Gereken Bebek Doğum Günü Pastası Temel İpuçları adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

1 yaş doğum günü süsleri ile süslenen mekanlarda ise süslemenin maliyeti ortalama olarak 25 kişilik bir davetli için 100-150 TL arasındadır.

Bebeğinizin İsmine Özel 1 Yaş Doğum Günü Şarkısı

Doğum günlerinin yeni trendi isme özel şarkılar her yaşta insana hitap etmekle birlikte, 1 yaşa özel yapılan bestelerle her geçen gün anne babaların daha da gönlünü çalmaktadır. Sıradan iyi ki doğdun söylemleri yerine isme özel 1 yaş doğum günü şarkısına sahip olmak ise artık çok kolay. Günler içinde istenilen mail hesabına iletilen şarkı hizmetine sahip olmanın maliyeti yaklaşık 100 TL civarındadır.


1 yaş doğum günü fikirleri için ihtiyacınız olan bütün ürün ve hizmetleri bir arada sunan Nice Yaşlara ile en özel kutlamayı rahat ve eksiksiz bir şekilde planlayabilirsiniz. Eksiksiz ve sorunsuz bir doğum günü planlamak için Bebeğinizin İlk Yaş Partisini Planlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler başlıklı yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Benzersiz bir doğum günü kutlaması olacağına hiç şüphemiz yok!