0

1 Yaş Doğum Gününde Bebeğe Ne Hediye Alınır?

1 yaş doğum günü hem aileler hem de aile yakınları için oldukça özel bir kutlamadır. Bebeğin yakın dostlarla belki de ilk kez tanıştırılacağı bu parti herkeste büyük bir heyecan yaratır. 1 yaş partisi davetiyesi aldığınız zaman ne hediye alacağınız ile ilgili stres yaşayabilirsiniz. Özellikle tüketim toplumunda seçebileceğiniz çok sayıda alternatif varken en doğru olan 1 yaş hediyesi için biraz düşünmeniz gerekebilir. 1 yaşındaki bir bebeğe hediye alırken hediyenin sağlıklı, doğal ve organik olması bebeğin sağlığı ve gelişimi açısından çok önemlidir. Bu nedenle hem eğitici ve öğretici hem de bebeğin sağlığını tehlikeye atmayacak hediyeler arıyorsanız mutlaka el yapımı ya da özel üretim bebek hediyeleri arasından seçim yapmalısınız.

İsme Özel Örgü Bebek Kalpli

Tamamen el yapımı olan bu sevimli bebek isme özel bebek hediyeleri arasında dikkat çekiyor. 1yaş hediyesi olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz bebek tasarımı kız çocuklar için hediye arayanlar için oldukça uygun bir seçenek.

Ahşap Puzzle Bultak

Sağlıklı ve doğal ahşaptan üretilen bu eğitici oyuncak 1 yaşındaki çocuğa hediye olarak alınabilecek keyifli bir ürün. El becerilerinin gelişmesini sağlayan bu eğitici oyuncak aynı zamanda el-göz koordinasyonunu da geliştiriyor. Bebek için hediye ararken her açıdan kusursuz olmasını isteyenler için iyi bir seçenek olan Ahşap Puzzle zeka geliştiren oyuncaklar arasında yer alıyor.

Renkli Kurbağa Figürlü Ahşap Yürüteç

Doğal ahşaptan üretilen ve insan sağlığına zarar vermeyen boyalar ile renklendirilen renkli kurbağa figürü oldukça eğlenceli bir 1 yaş hediyesi olabilir. 1 yaşındaki çocuğa hediye seçerken onun yürüme becerilerini destekleyecek bu ahşap yürüteci tercih ettiğiniz zaman hem bebek hem de ailesi için oldukça unutulmaz bir hediye almış olacaksınız.

4’lü Doğal Oyun Hamuru Seti - Prenses

Kız bebek hediyeleri arasında yer alan bu oyun hamuru seti tamamen doğal içeriği ve gıda boyası ile renklendirilmiş olması sebebiyle gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz b bebek hediyeleri arasında yer alıyor. 2 farklı pembe rengin yer aldığı set içerisinde mor ve mavi renkte de hamurlar bulunuyor. Sertifikalı bir ürün olan oyun hamur setini 1 yaşındaki çocuğa hediye olarak alıp hayal gücünü geliştirmesi için yardımcı olabilirsiniz.

Calico Organik Oyun Çadırı Seti Yeşil

Oldukça keyifli bebek hediyeleri arasında yer alan bu set çocukların kendilerine özel bir oyun alanları olmasına yardımcı oluyor. Çadır seti içerisinde yer alan her parçanın doğal ve organik olması bu hediyenin çok daha özel olmasında yardımcı oluyor.

1 Yaşa Özel Futbol Topu Konsepti Body

1 yaş partisi için özel olarak tasarlanan hediyeler arasında yer alan konseptli body ile oldukça keyifli bir hediyeye sahip olabilirsiniz. İsme özel bebek hediyeleri arasında yer alan tasarım günün en güzel anılarından birisi olarak kalacağı için bu parçayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Organik Ayı Oyuncak Krem

Doğal malzemelerden üretilmiş bebek hediyeleri arasında yer alan organik ayı hem yumuşak tasarımı hem de sevimli ifadesi ile çocukların her zaman severek kullanacağı oyuncaklar arasında yer alıyor. Siz de bu güvenilir ve keyifli hediyeyi 1 yaşındaki çocuğa hediye olarak alabilir hem çocuğun hem de ailesinin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.