Babaya Doğum Günü Mesajları

babaya özel doğum günü mesajları

Bir tanecik babanıza doğum gününde sadece iyi ki doğdun babacığım demek yerine ona olan sevginizi anlatmanın çok daha farklı bir yolunu bulmaya ne dersiniz? Aşağıdaki mesajlardan birini seçerek ona vereceğiniz minik bir hediyeye bir kart olarak iliştirmeniz ya da direk söylemeniz onu çok mutlu edecek ve bu doğum günü kutlamasını ölümsüz kılacak.

Babanıza Özel Doğum Günü Mesajları

Şimdiye kadar beni desteklediğin ve yanımda olduğun için çok teşekkür ederim. Hayatı benim için kolaylaştıran ve yaşamaya değer kılan kişisin sen. Doğum günün kutlu olsun.

 

Her şeyden çok sevdiğim adam, doğum günün kutlu olsun. Sevgi dolu bir gün geçir!

 

Hayatı bizi en çok sevenlerden öğrendiğimizi söylerler. Bugün olduğum kişi olmamda bana yardım ettiğin ve beni karşılıksız sevdiğin için minnettarım. Mutlu Yıllar baba!

 

Eminim ki her zaman mükemmel bir çocuk değildim, ancak her zaman benim için mükemmel bir baba oldun. Hayatım boyunca yaptığın her şey için teşekkürler, umarım seneler boyu benimle olursun. Doğum günün kutlu olsun babacığım!

 

Bana çok harika şeyler öğrettin ve hala mütevazi tavrın ve geniş bilginle bana öğretmeye devam ediyorsun. Hayatımda sana sahip olduğum için şükrediyorum. İyi ki doğdun babacığım!

 

Baba, doğduğum günden beri benim yanındaydın, her zaman ilgin benim üzerimdeydi. Sen benim hayatımdaki en önemli insanlardan birisin ve seni bütün kalbimle seviyorum. Mutlu Yıllar babacığım!

 

Gelmiş geçmiş en iyi babaya mutlu yıllar. Yaralı dizlerimi temizlediğini, elimi sokağın karşısına geçerken tuttuğunu ve bana yıldızlara nasıl ulaşacağımı öğrettiğini hatırlıyorum. Sen benim ilham kaynağım ve kahramanımsın.

 

Yaptığım seçimlerden veya verdiğim kararlardan her zaman hoşlanmadığını biliyorum, ama sen her zaman ne yaparsam yapayım beni desteklemek için hemen arkamdaydın. Bana inandığın için teşekkür ederim! Mutlu yıllar baba!!

 

Bana bildiğim her şeyi öğreten adam, doğum günün kutlu olsun! Senin bilgeliğini paylaştığım için çok mutluyum. Seni çok seviyorum.

 

Süper kahramanlara hayatta milyonda bir rastlanır. Muhteşem babalara ise hayatta sadece bir kere.. Doğum günün kutlu olsun!

 

Beni zengin yaptığın için çok teşekkür ederim. Ama para ile değil; sevgiyle ve verdiğin değer ile. İyi doğdun, seni çok seviyorum.

 

Sen harika bir babadan çok daha fazlasısın. Sen benim ilhamım, arkadaşım, öğretmenim, kısacası herşeyimsin. Doğum günün kutlu olsun.

 

Sevgili babam, sen yakışıklı bir adamsın ve aynı zamanda çok da güçlüsün. Babam olduğun için sana çok teşekkür ediyorum. İyi ki doğdun!

 

Sevgili babam, bu doğum gününün şimdiye kadar sahip olduğun en güzel doğum günün olmasını dilerim. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

 

Canım babam, sen benim kahramanımsın ve seni her gün arıyorum. Bizim için elinden gelen her şeyi yaptığın için çok mutluyum. Seni seviyorum baba ve sana çok güzel bir yaş diliyorum.

    Bir cevap yazın