Anneye Doğum Günü Mesajları

anneye özel doğum günü mesajları

Bir tanecik annenize doğum gününde sadece iyi ki doğdun anneciğim mi diyeceksiniz yoksa ona özel mesajlarla ona olan sevginizi anlatmanın çok daha farklı bir yolunu mu bulacaksınız… Bize sorarsanız kesinlikle aşağıdaki mesajlardan birini seçerek ona vereceğiniz minik bir hediyeye bir kart olarak iliştirmeniz onu çok mutlu edecek ve sizden gelen bu özel mesajı hayatı boyunca en baş köşesinde sağlayacak!

Annenize Özel Doğum Günü Mesajları

Anneciğim, kimse kalbimde senin yerini alamaz. Nereye geldiğim ya da kim olduğum önemli değil, her zaman en değerlim olacaksın. Her uyandığımda ilk sana teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığını ve sevgi dolu kalbini her zaman yanımda hissediyorum. Beni koşulsuz olarak sevdiğin için teşekkür ederim. Mutlu Yıllar anne!

 

En iyi dilekler, en içten gülümsemeler, bir çok hatıra, çok az söz ile harika bir doğum günü dilerim. İyi ki doğdun!

 

Her sabah uyandığımda sana teşekkür ediyorum. Muhteşem vizyonun, kalbin, sevgin ve sıcaklığın bana çok şey verdi. Beni şartsız koşulsuz seven tek insansın senç Sen her zaman benim sevgili annem olacaksın, doğum günün kutlu olsun.

 

Sen benim için sadece bir anne değilsin. Sen benim öğretmenim, benim gücüm, benim rehberim ve en yakın arkadaşımsın.Hayatımın her anında bu kadar çok yer aldığın için çok teşekkür ederim. Mutlu Yıllar annem!

 

Dünyadaki her şeye sahip olduğunu biliyorum, bu yüzden senin için bir şey dilemek istersem bu sağlığın iyi olur ve çocuklarına ve torunlarına harcayacak daha çok zaman olur. Nice birlikte yıllara anne!

 

Hiçbir kalp annenin kalbi kadar saf değildir. Hiçbir sevgi, bir annenin sevgisi kadar koşulsuz değildir. Annelerimiz bu kadar sevecen olmamızın tek sebebidir. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

 

Her gülümseme ve her göz yaşında yanımda olduğun için, her başarıda ve her başarısızlıkta bana destek verdiğin için çok teşekkür ederim. Hayat denilen oyunda durmam için gerekli olan enerjiyi verdin. Sana minnettarım. İyi ki hayatımdasın. Mutlu yıllar!

 

Annem, sen bu hayatta benim her şeyle savaşmam için ihtiyacım olan en büyük dayanağımsın. Ben gücümü senden alıyorum. İyi ki varsın, iyi ki benim annem olmuşsun! Nice mutlu yılların olsun! Seni çok seviyorum.

 

Annem, başka hiç kimse senin benim kalbimdeki yerini alamaz. Dünyadaki en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olursam olayım, her zaman bir numara olacaksın. Mutlu yıllar!

 

Anne, sana şunu söylemek istiyorum ki, seni her yıl ‘yılın En İyi Annesi’ ödülü ile taçlandırmak istiyorum. Ödülü kazanmak için ne yaparsa yapsınlar kimse senin yanından bile geçemez! Muhteşem annem, iyi ki doğdun!

 

Annem, hiç kimse senin kalbimdeki yerini alamaz. Nereye gitsem kiminle olsam sen her zaman benim bir numaram olacaksın. Doğum günün kutlu olsun!

 

Canım annem, sen çok güzelsin. Umarım ben de bir gün büyüyünce senin gibi güzel olurum. Seni seviyorum ve umarım kendin gibi güzel bir doğum günü geçirirsin.

 

Annem, bana bir kız nasıl davranmam gerektiğini sen öğrettin. Bir gün yaşlanınca da bana bir kadın olmayı yine sen öğretirsin umarım. Bana öğrettiğin her şey için teşekkür ederim. Harika bir annesin ve umarım harika bir doğum günü geçirirsin. Seni seviyorum.

 

Canım annem, zaman geçmesine rağmen, sen hala bizim rahat etmemiz için yapabileceğin ne varsa yapmak için buradasın. Ev her zaman temiz, yemek her zaman pişirilmiş ve sen her zaman gülümsüyorsun. Ben genç olmama rağmen, bu kadar çok şeyi nasıl yapabildiğini bilmiyorum. Gerçekten harika bir kadınsın. Seni seviyorum, harika bir doğum günü geçir.

 

Canım annem, büyümeme rağmen seni anneciğim diye çağırmaktan vazgeçmem. Sen her zaman benim anneciğimsin ve öyle de olacaksın. Sen güçlü ve güzel bir kadınsın ve bana da böyle olmayı öğrettiğin için çok teşekkür ederim. İyi ki doğdun annem!

    Bir cevap yazın