40 Yaşa Özel Doğum Günü Mesajları

40 yaşa özel doğum günü mesajları, 40 yaş doğum günü kutlama mesajları

Oğlununuz, yakınınız, dostunuz ya da arkadaşınız.. 40. yaş kutlamasına mı hazırlanıyor? O zaman size de bu özel yaşı özel bir mesaj ile kutlamak düşer!

40 Yaş Doğum Günü Mesajları

Geçmişi değiştirmek mümkün değil ama kesinlikle geleceği kontrol edebilirsin. Yani yirmili ve otuzlu yaşların hakkında endişelenmeyi bırak ve sadece kırklı yaşlarının enerjisine odaklan! Doğum günün kutlu olsun.

 

Yaş hakkındaki en komik şey, onu düşündükçe insanın kendini daha da yaşlı hissetmesidir. O yüzden en iyisi mi sen hiç kafanı buna takma, bırak hepsini, hayatını yaşa! 40. yaş günün kutlu olsun.

 

Hayatın nasıl da geçip gittiğine kendini hapsetme! Onun yerine bundan sonra neler yaşayacağınla ilgili düşüncelerini özgür bırak. 40. yaş günün kutlu olsun.

 

Yaklaşık 40 yıl önce, ilk e-posta 1971’de gönderilmiş, Sony Walkman 1978′ de yapılmış ve disko yetmişli yıllarda popüler olmuştu. Vay! Ne kadar da karizma yıllarda doğmuşsun! Doğum günün kutlu olsun!!

 

Bugün senin 40. yaş doğum gününü kutlamıyoruz, sadece 39. yaş gününün 2. yılını kutluyoruz! Doğum günün kutlu olsun!!

 

Doğum günün kutlu olsun! Gerçekten harika görünüyorsun. Ama adalet açısından, lütfen normal yaşlanan bir insan gibi görünebilir misin artık? Biz de rahat edelim biraz..

 

Hadi 30′ larına veda et artık da onlar huzur içinde dinlensinler bir köşede. Sen asıl yeni gelen 40′ larına merhaba de! Ve 40′ larını uzun uzun yaşa. Mutlu yıllar!

 

Senin ve şarabın gerçekten bir sürü ortak yanı var. Aynı şarap gibi, sen de yıllandıkça daha da güzel oluyorsun! Kesinlikle paha biçilemez. Şimdi hadi 40. yaşını kutlayalım! İyi ki doğmuşsun..

 

Doğum günün kutlu olsun! Umarım kırklarında da aynen yirmilerinde olduğu gibi inanılmaz yeni ve heyecan verici hissedeceksin. Sadece iki katı yaştasın yani ne olacak ki!!

 

39 yaşına kadar hayal ettiğin her şeyin 40. yaşında olması dileğiyle. İyi ki doğdun!

    Bir cevap yazın