30 Yaşa Özel Doğum Günü Mesajları

30 yaşa özel doğum günü mesajları, 30 yaş doğum günü kutlama mesajları

Oğlununuz, yakınınız, dostunuz ya da arkadaşınız.. 30. yaş kutlamasına mı hazırlanıyor? O zaman size de bu özel yaşı özel bir mesaj ile kutlamak düşer!

30 Yaş Doğum Günü Mesajları

30. yaş günü, hala yapabiliyorken hayatı sevmek için sana verilen ikinci bir şans. Bu şansı iyi değerlendirmen dileğiyle, mutlu yıllar!

 

Büyümen için tam 30 yıl geçtiğine hala inanamıyorum. Geç olması hiç olmamasından iyidir. İyi ki doğdun!

 

Hayat otuzundan önce hatalar yapmakken, otuzundan sonraki hayat ise tüm bu hataları tekrar etmektir. İyi ki doğdun!

 

Yaşın hakkında endişelenmeyi bırak artık! Otuzundan sonra hayatında baş etmek zorunda kalacağın çok başka problemler olacak. 30. yaş günün kutlu olsun!

 

30 yaş dönümü sana hayatının en güzel kuşbaşı görünümünü verir. Geçmişte ne yanlış yaptığını ve onları gelecekte nasıl düzelteceğini de bilirsin. Mutlu yıllar!

 

Orta yaş krizi için geri sayım başladı! Tik tok tik tok.. 30. yaş günün kutlu olsun!

 

Fiziksel olarak bugün 30 yaşına girmiş olabilirsin ama bu 18′ lik görünümün gösteriyor ki güzelliğin hiç bir zaman yaşını yakalayamayacak! İyi ki doğmuşsun güzellik!

 

13 yaşında resmen bir gençsin. 18 yaşında resmen bir yetişkinsin. 30 yaşında ise resmen bir yaşlısın! 30. yaş günün kutlu olsun!!

 

30. yaş günün için tebrik ederim. Şu andan itibaren, hayat ne kadar yaşlandığın hakkında daha az ama ne kadar genç hissettiğin hakkında daha çok düşünerek geçecek. Mutlu yıllar!

 

20 yaşında olduğun zaman, büyüyor ve 30 yaşına yaklaşıyor gibi hissedersin. 40 olduğun zaman, 30 yaşına geri dönmek istersin. Bu yüzden, sonuç olarak 30 olmak en iyisi. Mutlu yıllar!

    Bir cevap yazın