Doğum Günlerinin Yeni Trendi – Aile kombinleri

doğum günü aile kombini, gölek elbise aile kombini, anne kız kombini, anne oğul kombini, baba oğul kombini, baba kız kombini

Doğum günü kutlamaları her zaman çok özeldir. Özellikle de 1 yaş doğum günü kutlamaları için hep olduğundan çok daha özel hazırlıklar yapılır. Son dönemlerin yeni trendi olan aile kombinleri de doğum günü partilerine farklı bir hava katıyor. Aile kombinleri yeni bir trend olsa da niceyaslara.com bu alanda verdiği hizmetin profesyonelliği ile en kusursuz organizasyonları yapmanızı sağlıyor.

Anne Baba Çocuk Gömlek Elbise Kombin

Doğum günlerinde çok sık tercih edilen kıyafet seçeneklerinden birisi de aile kombinleridir. Aslında bu tercihe yabancı değiliz. Ailecek bir yere giderken bile aile üyelerinin uyumlu giyinmesine özen göstermek alışkanlıktır. Bu alışkanlığı bir üst seviyeye taşıyan ve doğum günü ev sahiplerini özel olarak gösteren aile kombinleri arasında yer alan bu set, tüm aile üyeleri için özel olarak hazırlanacak.

Anne Baba Çocuk Kombin Keten Kumaş

Aile kombinleri arasında oldukça ilgi gören bu set hem baba oğul kombin hem de anne kız elbise içermesi sebebiyle de beğeni kazanıyor. Anne baba bebek kombinleri için de tercih edebileceğiniz bu set içerisinde yer alan her detay ailenizin birlikteliğini en iyi şekilde vurgulayacak. Partinin yıldız ailesi keten kumaştan hazırlanan bu çok özel aile kombini ile hem şık hem de konforlu hissedecek.

Aile Kombin Çizgili Puantiyeli

Anne kız takımları konsept doğum günü partilerinde oldukça popüler olan kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Anne oğul kombin seçenekleri de bu popülerlikten nasibini elbette alıyor. Anne, oğul ve kız kombini olarak aile fertlerinin hepsini bir araya getiren bu set muhteşem uyumu ile dikkat çekiyor. Seti biraz daha genişletmek isterseniz baba oğul kombin ilhamı ile aile babası için de bir gömlek sipariş verebilirsiniz.

Fırfırlı Etekli Anne Kız Elbisesi

Anne kız takımları doğum günlerinde ilk popüler olan konsept kıyafetler oldu. Bu popülerliğe anne bebek kombin, anne oğul kombin seçenekleri de dahil olurken baba oğul kombin fikirleri de hemen ilgi görmeye başladı. Anne kız elbise tasarımı anneler ve kızları için oldukça keyifli bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Fırfırlı etek ve kol detayı ile keyifli bir görünüme sahip olan tasarımda farklı renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

 

Mickey Minnie Konseptli Aile Kombini

Aile kombinleri arasından seçim yaparken biraz daha sade seçeneklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Doğum günü partinizin daha salaş ve rahat bir konsepti varsa tercih edebileceğiniz aile tişörtleri ile misafirlerinizin yüzünden kocaman bir gülümseme oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Kategoriler